Bi.Bran (BioBran) - więcej o preparacie

W związku z pytaniami Klientów podajemy sposób proponowanego przyjmowania preparatu Bi.Bran.


BioBran jest nietoksyczny i pozbawiony działań ubocznych, dlatego też porcjowanie zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. Powinno być zawsze konsultowane z lekarzem prowadzącym.

Bi.Bran MGN-3 (BioBran) jest szczególnym błonnikiem rozpuszczalnym. Jest on jedynie częściowo przyswajany w żołądku i większa jego część jest absorbowana przez jelito cienkie w postaci niestrawionej, a następnie przenika do krwi.

Badania kliniczne pokazały, że Bi.Bran MGN-­3, (BioBran) jest bezpieczny, nawet jeśli jest spożywany w większej ilości od zalecanej dawki.

Bi.Bran MGN-3 (BioBran) przyjmowany doustnie jest łatwo przyswajalny przez organizm w naturalnym procesie wchłaniania jelitowego.

Produkt nadaje się także dla dzieci i niemowląt (dawka odpowiednia do masy ciała).

Bi.Bran MGN-3 (BioBran) był i wciąż pozostaje w centrum badań naukowych i klinicznych prowadzonych w dobrej wierze w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Wiele z tych badań publikowanych jest na łamach magazynów poddawanych ocenie niezależnych recenzentów.

Bi.Bran MGN-3 (BioBran) jest naturalnym suplementem żywieniowym na bazie otrębów ryżowych i enzymów grzyba shiitake (Lentinus edodes). Produkt ten nie jest lekiem, syntetykiem i nie jest modyfikowany genetycznie.

Nie ma przeciwskazań do stosowania Bi.Branu za wyjątkiem oczywiście, gdy podawany jest w połączeniu z immunosupresorami. W przeciągu ostatnich lat produkt był przyjmowany bez zastrzerzeń przez setki tysięcy ludzi. (Jako błonnik rozpuszczalny NIE posiada właściwości przeczyszczających.)

Ponieważ Bi.Bran MGN-3 (BioBran) jest doustnym strawnym suplementem dostępnym w formie łatwych do połknięcia tabletek lub rozpuszczalnego proszku jest on bardzo łatwy do przyjmowania.

Bi.Bran MGN-3 (BioBran) jest produkowany zgodnie ze standardami Daiwa Pharmaceutical w Japonii (producent Bi.Branu MGN-3) i spełnia rygorystyczne normy Japońskiego Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej jak także europejskie i amerykańskie standardy żywności.


Porcjowanie należy każdorazowo konsultować z lekarzem prowadzącym.
Informacja oparta na materiałach uzyskanych od polskiego dystrybutora preparatu.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166