Kuracja Neera - oczyszczanie na wiosnę!

Kuracja syropem Neera

Kuracja Neera to post oczyszczający, trwający od 1 do 10 dni, podczas którego zwykły pokarm jest zastępowany płynnym pokarmem tzn. napojem sporządzonym z naturalnego syropu z drzew, soku z cytryny, wody i pieprzu cayenne.

Brak stałego pokarmu pozwala organizmowi intensywnie przeprowadzać swoje oczyszczające procedury. Organizm bardzo dobrze gospodaruje energią, przechodzi w stan tzw. odżywiania wewnętrznego. Pod nieobecność białka w pokarmie dosłownie żywi się sam soboą w procesie autolizy, zużywając aminokwasy pochodzące ze zniszczonych i zmęczonych komórek. W ten sposób stare komórki są zużywane i wydalane, a formacja nowych zostaje przyspieszona. Dlatego już po kilku dniach kuracji czujemy się lekko i wyglądamy jakby młodziej.
Kuracja Neera nie jest dietą odchudzającą, ale programem mającym na celu usunięcie toksycznych złogów z organizmu. Utrata wagi bywa efektem ubocznym kuracji. U osób z nadwagą odnotowuje się średni spadek wagi na poziomie 3-5 kg w 7 dni. U osób szczupłych nie występuje taki spadek wagi.

Przepis na napój do kuracji Neera:

Przygotowanie jednej szklanki napoju Neera.
Będą potrzebne:
1. Dwie łyżki stołowe syropu Neera
2. Dwie łyżki stołowe świeżo wyciśniętego syropu z cytryny
3. pół szczypty pieprzu cayenne, ewentualnie imbir (do smaku).

Wymieszaj sok z cytryny, syrop Neera i pieprz cayenne w szklance, zalej zimną lub gorącą (nie wrzącą) wodą. W chłodne dni używaj gorącej wody, latem zimnej. Pij w dowolnych ilościach i o dowolnych porach, najlepiej 6 do 10 szklanek (1,5 do 2,5 litra) dziennie.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166