Wczytuję dane...

Bicaps - suplementy diety w kapsułkach produkowanych z tapioki

Bicaps - suplementy diety w kapsułkach produkowanych z tapioki

Naturalna roślinna kapsułka z pullulanu

Pullulan jest rozwiązaniem alternatywnym dla żelatynowych i celulozowych kapsułek. Jest węglowodanem pochodzenia naturalnego. Jest pozyskiwany z tapioki w procesie fermentacji. Pullulan w czystej postaci nie wyróżnia się żadnym zapachem ani smakiem. Dlatego dobrze nadaje się jako dodatek do żywności, gdyż nie zmienia walorów smakowych główej potrawy. Jest substancją hipoalergiczną. Nie zawiera skrobii ani glutenu. Kapsułki z pullulanowe produkowane są wyłącznie z wody i pullulanu. Dzięki stabilnej formie nie reagują z substancjami czynnymi zawartymi wewnątrz kapsułki. Są też wyjątkowo szczelne. Badania wykazały, że są ponad 200 razy szczelniejsze od kapsułek celulozowych. Dzięki temu zawartość kapsułek jest lepiej chroniona przed utlenianiem. Podczas ich produkcji, co już zostało wspomniane, nie stosuje się żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu kapsułki doskonale nadają się jako opakowanie preparatów dla wegan i wegetarian. 

Suplementy w kapsułkach z pullulanu

Firma ForMeds wyprodukowała unikalną na naszym rynku serię suplementów diety pozbawionych jakichkolwiek chemicznych dodatków. Dzięki użyciu bardzo szczelnej kapsułki z pullulanu możliwe było wykluczenie ze składów jakichkolwiek substancji syntetycznych. W ten sposób powstała linia preparatów pozbawionych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy, barwników, słodzików, plastyfikatorów, substancji wiążących czy zagęstników. Suplementy firmy ForMeds swą trwałość zawdzięczają nie konserwantom, a starannie wyselekcjonowanym składnikom i unikalnej kapsułce z pullulanu (produkowanej z tapioki i wody). 

Podsumowując - preparaty z linii Bicaps to:
- tylko naturalne składniki,
- brak chemicznych dodatków,
- wysoka przyswajalność.

Firma dołożyła starań, aby również charakterystyczne niebieskie opakowania, w które pakowane są kapsułki były biodegradowalne. W odróżnieniu od szerokiej rzeszy konkurencyjnych produktów te niebieskie opakowania są wyprodukowane materiałów mających swoje pochodzenie w źródłach roślinnych. Nawet etykiety są w pełni biodegradowalne i nadają się do kompostowania. W oparciu o naszą znajomość rynku suplementów diety możemy z powodzeniem stwierdzić, że to unikat.

Suplementy diety z linii BiCaps

Spośród najbardziej popularnych preparatów z linii Bicaps możemy wymienić m.in.:
- Bicaps B complex - suplement zawierający zestaw witamin z grupy B na dwa miesiące codziennej suplementacji,
- Witamina B3 (niacyna), witamina B6 w formie P-5-P i witamina B12 w formie metylokobalaminy - wyselekcjonowane witaminy z grupy B o bardzo wysokiej zawartości w jednej kapsułce,
- Bicaps folate - folian w postaci L-metylofolianu wapnia - w składzie tylko folian oraz inulina z cykorii,
- bardzo popularna w ostatnim czasie witamina K2D3 zawierający menachinon-7 znany popularnie jako K2 Mk7 - również na dwa miesiące kuracji,
- oprócz tego seria minerałów: cynk (Bicaps zinc), magnez (Bicaps mag B6), potas Bicaps potassium (magnez jako cytrynian magnezu) i Bicaps selen (L-selenometionina - dobrze przyswajalna forma selenu). 

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166