Informacje o sposobie i terminie dostawy

Sposób i zasięg dostawy

Wysyłamy paczki na teren Polski oraz do krajów Unii Europejskiej (część kontynentalna).
Na terenie Polski zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD oraz Poczty Polskiej (Paczka Kurier48). Możliwy jest również osobisty odbiór zamówionego towaru w jednym z naszych sklepów w Tychach lub Katowicach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru. Dane teleadresowe w sekcji Kontakt.
Do krajów Unii Europejskiej zamówienia dostarczamy kurierskimi paczkami monitorowanym z pomocą firm Fedex, DPD, UPS i GLS.

Przewidywany czas doręczenia (dostawa)

Przewidywany czas doręczenia to łączny czas na jaki składa się czas realizacji zamówienia w sklepie (skompletowanie towarów, pakowanie paczki, nadanie przesyłki) oraz czas dostawy przez Kuriera bądź Pocztę Polską. Czas realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych i jest to orientacyjny termin, w którym zamówienie zostanie wysłane do Klienta. Przy zamówieniu kilku produktów czas realizacji jest równy najdłuższemu czasowi podanemu dla produktów wchodzących w skład zamówienia. Zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu płatności (nie dotyczy zamówień wysyłanych za pobraniem). Aby oszacować przewidywany czas doręczenia należy dodać czas realizacji zamówienia i czas dostawy paczki przez Kuriera/Pocztę.

Czas dostawy - kurier DPD: 1 dzień roboczy (dziś wysyłamy jutro doręczenie). W szczególnych przypackach czas dostawy może ulec wydłużeniu do 2-3 dni (np. awizo, adresat czasowo niedostępny, przypadki losowe ipt.)

Czas dostawy Poczta Polska (Paczka Kurier 48): 2 dni robocze (dziś wysyłamy, do dwóch dni doręczenie, później ewentualne awizo i odbiór w Urzędzie Pocztowym). W szczególnych przypackach czas dostawy może ulec wydłużeniu (np. awizo, adresat czasowo niedostępny, przypadki losowe ipt.)

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166