Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN

Uwaga - preparat Acai de Luxe jest niedostępny. Zamiast niego polecamy Acai Antioxidant+, który jest wzbogacony dodatkowo o sporą dawkę przeciwutleniaczy (resweratrol, ekstrakt z granatowca oraz z pestek winogron)

Acai de Luxe - 100 kapsułek

suplement diety


Liofilizowany proszek z owocow acai w preparacie Acai de Luxe jest pozyskiwany z miąższu najwyższej jakości owoców Acai zebranych na amazońskich plantacjach. Jest wzmocniony ekstraktem 10:1 z jagód acai. Preparat został wytworzony zgodnie z wysokimi wymogami jakościowymi norm GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). W jego składzie, charakteryzującym się maksymalną czystością, nie znajdziemy żadnych nieporządanych dodatków. Jest odpowiedni dla wegan.

Składniki:
Liofilizowany proszek z jagód Acai - 400 mg
Ekstrakt z jagód Acai 10:1 - 60mg (ekwiwalent 600mg proszku z jagód Acai)
Celuloza roślinna (kapsułka) - 90 mg

Zawartość netto: Opakowanie zawiera 100 kapsułek po 1000mg/kapsułka.

PRODUKT ODPOWIEDNI DLA WEGAN.

NIE ZAWIERA: cukru, soli, konserwantów, pszenicy, glutenu, laktozy, barwników, nabiału, wypelniaczy ani aromatów.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Sposób użycia
: 1 do 3 kapsułek dziennie. Połknąć popijając. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia i zrównoważona dieta są podstawą zachowania zdrowia.


Producent
: Wyprodukowano w UE zgodnie z licencją GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna dla : Vitanalis Magdalena Krzyżowska, ul. Wojciecha 5, 40-474 Katowice

--- koniec opisu produktu ----
Jagody AcaiEuterpe Oleracea” trafiły do nas z regionów Amazonii. Od kilku lat na całym świecie podbija serca ludzi aktywnych fizycznie i umysłowo. Jagoda acai została mianowana cudem odżywczym i trafiła na pierwsze miejsce w rankingu Ten Best Superfoods (10 najlepszych super-produktów odżywczych). Co zdecydowało o tak oszałamiającej karierze tego owocu? Zawdzięcza swoim właściwościom wynikającym z zawartego w niej bogactwa substancji odżywczych. Posiada ona wszystkie potrzebne substancje do prawidłowego funkcjonowania organizmu: witaminy B1 , B2 , B3 , witaminę E , witaminę C , fosfor , wapń , potas , białko , dobre kwasy tłuszczowe takie jak Omega 6 , Omega 9 oraz enzymy. Jagoda Acai jest również bardzo bogata w błonnik pokarmowy. Te wszystkie substancje sprawiają, że jagoda acai może być niezwykle pomocna jako suplement diety dla osób odchudzających się, u sportowców i ludzi zajmujących się wytężającą pracą intelektualną. Acai często stosowane jest przez osoby odchudzające się. Może być stosowana jako źródło wielu minerałów, witamin i innych substancji odżywczych w trudnym dla organizmu okresie diety niskokalorycznej i zredukowanej absorpcji pożywienia. Nie bez znaczenia jest tu również obecność błonnika w owocach acai.

Ważną rolę pełnią fitonutrienty obecne w owocu. Mają one działanie antyoksydacyjne. Antyoksydanty rozbijają wolne rodniki zmniejszając ich ilość i tym samym pomagają zmniejszyć negatywne skutki ich oddziaływania. Antyoksydanty wspomagają walkę z wolnymi rodnikami i toksynami, na których niszczące oddziaływanie jesteśmy nieustannie narażeni. Badania wykazują, że owoce acai zawierają 15-20 razy więcej antyoksydantów (antocyjanów) niż owoce czerwonych winogron.

Badania naukowe wykazują, że spożywanie jagód acai może mieć wpływ na odczuwalny poziom energii oraz na zmiany nastroju.

Należy też wspomnieć o ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity ). Jest to naukowa metoda, która ustala całkowitą możliwość zneutralizowania wolnych rodników przez dany produkt spożywczy. Jednostką pomiaru jest Mikromol Troloequivalent pro Gramm (μmol TE /g ).
Im wyższa liczba, tym większa neutralizacja wolnych rodników. Acai ma 1027 ORAC, jest to wynik bardzo dobry. Tylko niektóre przyprawy takie jak:oregano, cynamon i goździki wykazuję więcej ORAC. Są one jednak rzadko spożywane w większej ilości. Co ciekawe, aby osiągnąć 7.000 ORAC wg amerykańskiej FDA wystarczy aby zneutralizować wolne rodniki należy spożyć 6,8g ACAI.

Jagody acai są doskonałe do suplementacji dla osób stosujących diety odchudzające.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166