Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Now Foods

Preparat zawierający wycią z czarnego orzecha zmieniał się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Producent Now Foods kilkukrotne modyfikował recepturę tego suplementu. Obecnie jest dostępny w formie płynnej w buteleczkach o pojemności 60ml.

"Green" Black Walnut Wormwood Complex - 60ml - kompleks czarnego orzecha Now Foods USA

suplement diety

Sposób użycia preparatu Black Walnut Wormwood Complex producenta Now Foods: od 12 kropli do 48 kropli (od 1/2 do 2 objętości zakraplacza) 2 razy dziennie rozpuścić w sklance nie mniej niż  200ml wody lub soku, niezwłocznie wypić.

Stosować przed posiłkami. Należy zacząć stosowanie od 12 kropli i stopniowo zwiększać ilość do maksymalnie 48 kropli. Stosować przez dwa tygodnie, a następnie zrobić 1 tydzień przerwy i w razie potrzeby powtórzyć stosowanie przez kolejne 2 tygodnie.

Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących, osób chorych na nerki lub wątrobę, nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecana dzienna porcja niesbędna do uzyskania korzystnego działania: 12 kropli / 48 kropli zawiera odpowiednio:

- wyciąg z naowocni orzecha czarnego (Juglans nigra) 121,2mg / 484,8mg,
- wycią z ziela bylicy piołunu (Artemisia abisinthum) 89,7mg / 358,8mg,
- wycią z pączków kwiatowych goździkowca korzennego (Syzygium aromaticium) 31,5mg / 126mg

Składniki: etanol 52% obj. zbożowy, woda oczyszczona, wyciąg z naowocni orzecha czarnego (Juglans nigra) DER 1:5, wyciąg z ziela bylicy piołunu (Artemisia abisinthum) DER 1:5, wycią z pączków kwiatowych goździkowca korzennego (Syzygium aromaticium)  DER 1:5. Alkohol 52%objętości. Zawartość alkoholu po dodaniu do szklanki minimum 200ml wody lub soku wynosi mniej niż 1,2% objętości.

Zawartość netto: 60ml

Producent: Now Foods, USA
Podmiot odpowiedzialny: Savit Sp. z o.o., ul. Borkowska 5B, 30-438 Kraków

------ koniec opisu produktu ------


Wyciągi z orzecha czarnego są obezne w wielu preparatach polecanych w nieżytach przewodu pokarmowego. Tradycyjnie są stosowane przez osoby cierpiące z powodu pasożytów i problemów grybicznych układu pokarmowego. Ziele piołunu (absyntu) w tradycji zielarskiej jest uznawane za ziela pomocne w niestrawnościach i nieżytach przewodu pokarmowego oraz w przypadku wzdęć.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166