Nasz internetowy sklep zielarski

 

15 marca 2010

W  naszym sklepie pojawił się nowy preparat o rodowodzie sięgającym na Tahiti - wyspę należącą do archipelagu Polinezji Francuskiej. Preparatem tym jest importowany z Tahiti sok z noni (morwy indyjskiej). Stuprocentowy sok z biocertyfikatem EcoCert tłoczony w rodzinnych stronach owoców noni jest unikatem na naszym rynku preparatów ziołowych.

 

2 stycznia 2010

Nowy rok witamy z entuzjazmem. Nasz Internetowy Sklep Zielarski w nowej szacie spodobał się naszym Klientow. Dzięki Państwa komentarzom wiemy, że wdrożone rozwiązania sprawiły, że zakupy w sklepie PodarujZdrowie.pl są szybkie i łatwe. Dziękujemy za wszystkie opinie.

 

10 październik 2009

Trwają prace modernizacyjne naszego internetowego sklepu zielarskiego PodarujZdrowie.pl. Zmieniamy oprogramowanie, wprowadzamy obsługę płatności elektronicznych, rozpoczynamy współpracę z firmą kurierską w celu szybkiej i bezawaryjnej realizacji wysyłek. Dzięki tym zabiegom będziemy mogli jeszcze sprawniej obsłużyć odwiedzających nasz sklep.

 

28 lipca 2009

Do oferty wprowadzamy ekskluzywne kosmetyki naturalne włoskiej marki Naturissima. Cechą charakterystyczną tej marki jest fakt, że do stworzenia tych wspaniałych receptur użyto tylko i wyłącznie surowców pochodzenia naturalnego. We wszystkich kosmetykach Naturissima znajdziemy ponad 50 różnego rodzaju ziół i składników roślinnych. Ze względu na wybitną jakość tych preparatów będziemy polecać kosmetyki Naturissima sympatykom produktów naturalnych.

 

3 czerwca 2009

Zbliża się rok odkąd otwarty został sklep zielarski Vitanalis na Giszowcu. Na półkach mamy ponad dwa tysiące produktów. Wśród nich: prawie pełen wybór ziół, doskonałe miody naturalne prosto z karpackiej pasieki, ciekawy wybór preparatów na odchudzanie, wszelakie suplementy diety. Można też znaleźć trochę kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała o recepturach ziołowych: kremy, szampony, odżywki, mgiełki, maseczki do twarzy. Stale wprowadzamy nowe towary. Cieszymy się, że Klienci ciepło wypowiadają się na temat działalności naszego sklepu zielarskiego.

 

1 stycznia 2009

Na bazie sklepu zielarsko-medycznego Vitanalis tworzymy internetowy sklep zielarski PodarujZdrowie.pl

 

30 grudnia 2008

Za nami kilka miesięcy intensywnej pracy. Stale poszerzamy asortyment starając się sprostać wszystkim potrzebom naszych Klientów. Znajdą u nas Państo organiczny sok noni, szeroki wybór soków z aloesu, preparaty z La Pacho, vilcacorą, cascara sagrada, tribulus terrestris, grzyby reishi... Dzięki codziennym dostawom i współpracy z kilkoma hurtowniami możemy szybko realizować zamówienia Klientów poszukujących towarów trudno dostępnych na rynku. W międzyczasie zdobyliśmy też liczną grupę klientów wdrażając sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem serwisu Allegro.

 

13 czerwca 2008

W Katowicach Giszowcu rozpoczyna działalność stacjonarny sklep zielarski "Vitanalis'. Otwarcie sklepu zielarskiego w pawilonie przy targowisku spotkało się z życzliwym przyjęciem lokalnej społeczności. Sklep, dzięki miłej obsłudze szybko zdobył sobie grono stałych klientów.

 

Serwisy partnerskie:

 

Sklepy zielarskie
Sklepy internetowe
kosmetyczka, fryzjer, spa