Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Sylveco

Krem brzozowy -  to krem do cery z problemami. Zawiera tylko naturalne składniki.
Krem zawiera w swoim składzie betulinę i kwas betulinowy. Dodatkowo w skład kremu wchodzą: wosk pszczeli niebielony, olej sojowy, woda destylowana, kompozycja zapachowa.

ZASTOSOWANIE:
Pęknięcia skóry rąk - łagodzi i zapobiega.Smarować całe dłonie na noc. Po kilku - kilkunastu dniach pęknięcia goją się, stara uszkodzona skóra złuszcza się, odsłaniając nową odmłodzoną skórę.
Pękające pięty - działa podobnie jak na ręce.Smarować całe pięty wieczorem i rano.
Stwardnienia skóry podeszw stóp - usuwa je i odmładza skórę. Smarować podeszwy wieczorem i rano. Kuracja trwa od kilku dni do kilku tygodni odchodząca blaszka stwardniałej skóry odsłoni młodą zdrową skórę.
Można stosować profilaktycznie, smarując całe ręce i stopy na noc przez 2-3 dni, co 2-3 tygodnie.
Otarcia skóry - zapobiega i leczy.Smarować ochronnie skórę przy niebezpieczeństwie wystąpienia otarcia.Stosować przy protezach, jeździe na rowerze itp.
Odgniecenia (np. okulary) - leczy i zapobiega. Zwiększa odporność skóry na wystąpienie bolesnych przygnieceń. Smarować skórę wieczorem i rano.
Odleżyny - stosować zapobiegawczo i leczniczo po wystąpieniu odleżyn.
Opryszczkę warg - leczy i zapobiega przed rozjadzeniem się.Smarować całe wargi do kilku razy dziennie. Najlepszy skutek uzyskuje się w najwcześniejszej fazie rozwoju opryszczki.
Opryszczka sromowa - w celu likwidacji zmian skórnych smarować kilka razy dziennie.
Brodawki - redukuje i rozjaśnia. Smarować do kilku razy dziennie. Nie działa na wszystkie rodzaje brodawek.
Przebarwienia skóry - rozjaśnia.Smarować do kilku razy dziennie. Rozjaśnia również rozlane plamy piegów (przebarwienia skóry po oparzeniach słonecznych). Ma to zastosowanie w profilaktyce przeciw czarniakowi złośliwemu skóry.
Ukąszenia owadów (komary, pchły, muchy, osy, itp.) - likwiduje po natychmiastowym posmarowaniu (do pół godziny po ukąszeniu), w ciągu dwóch godzin znika bąbel. Późniejsze posmarowanie nie jest już tak skuteczne, ale również przynosi ulgę - smarować do kilku razy dziennie.
Oparzenia termiczne - przynosi ulgę po natychmiastowym posmarowaniu.Dotyczy to oparzeń bez widocznych zniszczeń skóry i naskórka (1-go stopnia i lżejsze 2-go). W celu uzyskania lepszego efektu - oparzenie schłodzić lodem do zaniku silnego pieczenia, wytrzeć szybko do sucha i posmarować kremem. Jednorazowe posmarowanie już działa, lecz można je po kilku godzinach powtórzyć. Do kilkunastu godzin może zniknąć skutek oparzenia.
Oparzenia termiczne 3-go stopnia - na otwarte rany najlepiej zastosować preparat Cortex Betulae SYLVCO®. Preparat zabezpiecza przed zakażeniem, sprzyja ziarninowaniu i regeneracji tkanki skórnej. 
Oparzenia słoneczne - stosować profilaktycznie jako filtr przeciwko oparzeniom słonecznym, w razie oparzeń stosować podobnie jak przy oparzeniach termicznych.
Oparzenia chemiczne - stosować w przypadku oparzeń kwasami, zasadami lub innymi substancjami agresywnymi. Po zneutralizowaniu odczynu stosować Krem Brzozowy  tak jak jak przy oparzeniach.
Grzybice - opóźnia rozwój i sprzyja procesowi regeneracji. Stosować równolegle z leczeniem dermatologicznym, które wspomaga.
Łuszczyca - stosować dwa razy dziennie aż do likwidacji zmian skórnych. W zależności od stopnia zaawansowania choroby proces leczenia może trwać od kilkunastu dni do kilku miesięcy. Dobrze jest połączyć z wewnętrznym stosowaniem preparatu Ecobetula.
Trądzik - stosować w przypadku trądziku młodzieńczego, różowatego i uczuleń. Osłabia i łagodzi uczulenia (alergie). Smarować wieczorem i rano. Po posmarowaniu do pół godziny może wystąpić zaczerwienienie i lekkie pieczenie skóry, które w ciągu kilku godzin zanikają, z równoczesnym cofaniem się zmian skórnych.
 Żylaki  - smarować dwa razy dziennie. Na otwarte rany odżylakowe dobrze jest zastosować preparat do chwili zasklepienia się ran. Skutecznie leczy wieloletnie rany odżylakowe

Skład: woda, olej sojowy, olej jojoba, wosk pszczeli niebielony, olej z pestek winogron, betulina, stearynian sodu, kwas cytrynowy. 

Sposób użycia: krem rozprowadzać na oczyszczoną i suchą skórę. 

Opakowanie zawiera 50 ml kremu. 

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166