Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: HANOJU

Obecnie w naszym sklepie dostępny jest ekstrakt z korzenia maca w opakowaniach półkilogramowych Vivanutria.

Maca to roślina uprawiana w Peru w rejonie peruwiańskich Andów Centralnych na wysokości 4000-4500 m n.p.m., gdzie panuje specyficzny unikatowy klimat wysokogórski o charakterze tropikalnym. Jest jednoroczną rośliną bulwiastą z rodziny kapustowatych. Część jadalną macy stanowi korzeń. Jest uprawiana za względu na swoje unikatowe właściwości odżywcze. Uznana i używana od kilku tysięcy lat przez Inków i obecnych mieszkańców Peru jako wysokowartościowa żywność. Maca stanowi uzupełnienie diety, może być również stosowana przez rekonwalescentów , w stanach niedożywienia , po przebytych chorobach jako środek odbudowujący i regenerujący siły witalne. Maca zaopatruje organizm w naturalne aminokwasy, fitohormony, minerały i witaminy, dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm jest zmuszany do intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego.

Właściwości:

Dzięki bogatym składnikom stała się bardzo popularna w Europie jako naturalny środek wzmacniający, immunostymulujący, witalizujący. Naukowcy donoszą o jej pozytywnym działaniu w leczeniu niepłodności  i chorób związanych z obniżona odpornością organizmu. Afrodyzjakalne właściwości przypisywane Mace stymulują aktywność seksualną i wpływają na regulację hormonów. Maca jest rośliną o właściwościach adaptogennych - jej działanie dostosuje się do indywidualnych potrzeb każdego organizmu w zależności od wieku oraz płci. Została potwierdzona jej wielka wartość  jako regulatora organicznego jak i hormonalnego.  Można ją używać przez długi czas , praktycznie bez ograniczeń.

Skład:

300 g ekstraktu z macy 4:1 (Lepidium peruvianum) odpowiadajacy 1200 g sproszkowanej

macy z upraw ekologicznych DE-ÖKO-006 Rolnictwo spoza UE.

Skład chemiczny:

alkaloidy, aminokwasy, beta-ekdyzon, węglowodany, kwasy tłuszczowe, glukozynolany, p-metoksybenzyl izotiocyjanianu, białko, saponiny, sitosterole, stigmasterol, garbniki, witamina A, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina C, witamina E oraz minerały: żelazo, magnez, potas, wapń, sód, fosfor, jod, cynk.

Dawkowanie:

Polecamy 3 do 5g (od 1/2 łyżeczki do 1 łyżeczki) macy jako dodatek do deserów, koktali lub jogurtu.

Producent: HANOJU Deuschland UG, Schafdamm 21, 49577 Ankum

Opakowanie zawiera: 300g

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166