Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Aura Herbals
Poinformuj mnie gdy będzie dostępny w sklepie zielarskim

Młoda pszenica to proszek wytwarzany z wyselekcjonowanych, najmłodszych, kiełkujących pędów rośliny, które są zbierane, poddawane suszeniu i procesowi liofilizacji.

Młoda pszenica zawiera duże ilości chlorofilu (Około 70%)Chlorofil jest podstawą wszelkiego życia roślinnego i prawdopodobnie jest składnikiem odżywczym najbardziej wspierającym zdrowie. Dowiedziono naukowo, że chlorofil zatrzymuje wzrost i rozwój złych bakterii.

Młoda trawa pszenicy zawiera również 20 aminokwasów, kilkaset różnych enzymów, które nie występują w innych pokarmach, 90 ze 102 istniejących minerałów, witaminy i inne, ważne składniki odżywcze. Jest doskonałym suplementem diety dla osób na diecie, dla sportowców oraz ludzi, którzy pragną podtrzymać sprawność swojego układu odpornościowego.

Spożywanie proszku z młodej pszenicy wspomaga funkcjonowanie wątroby i naturalne oczyszczanie, normalizuje procesy trawienne, dodaje energii i sił witalnych.

Ten znakomity antyutleniacz powinien zagościć w diecie każdego, kto chce żyć zdrowiej.

Nie zawiera glutenu, GMO i sztucznych dodatków.

Stosowanie
1-2 łyżeczki proszku (5g) wymieszać z wodą lub sokiem. Stosować również, jako bazę do koktajli smoothies, dodatek do surówek oraz drinków białkowych.

Skład
100% naturalna, proszkowana, młoda pszenica.

Opakowanie zawiera:200g młodej pszenicy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166