Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Valosun


Minapent klimactiv zawiera naturalne substancje, które są pomocne w  regulacji wahań w zakresie równowagi hormonalnej kobiet w okresie klimakterium.

Preparat wspomaga:

  • hamowanie potliwości i ataków gorąca,
  • w redukcji chwiejności emocjonalnej
  • w łagodzeniu objawów bezsenności. 


1) Przy uderzeniach gorąca i nadmiernym poceniu się:

Trifolium pratense - koniczyna czerwona -  to jedno z najbogatszych źródeł estrogenów roślinnych - izoflawonów, które wspomagają łagodzenie nieprzyjemnych fizycznych objawów towarzyszących okresowi klimakterium (tzw. syndrom wegetatywny). Wraz z wyciągiem z chmielu pomagają w tłumieniu ataków gorąca, potliwości, wysuszaniu błony śluzowej pochwy.


2)Pomagają łagodzić rozdrażnienie i objawy bezsenności:

Humulus lupulus zawiera substancje czynne, które wykazują działanie łagodzące w obszarze centralnego układu nerwowego i pomagają zmniejszyć bezsenność. Dzięki izoflawonom zawartym w Trifolium pratense, pomagają łagodzić rozdrażnienia, chwiejność emocjonalną.

3) Poprawiają ogólną witalność kobiet:

Zawarte w preparacie wyciągi (Trifolium pratense, Humulus lupulus) pomagają ograniczać ubytek masy kostnej (osteoporoza) oraz regulować poziom cholesterolu. Obecna w preparacie witamina E wpływa na zmniejszanie dolegliwości sercowo-naczyniowych związanych z okresem klimakterium. Witamina ta jest ze względu na swe silne właściwości antyoksydacyjne stosowana przy dolegliwościach sercowych, miażdżycy, pomaga w poprawie krwioobiegu i chroni membrany komórkowe.


Stosowanie:

Zalecana porcja: 1-2 tabletki 1x dziennie, popić odpowiednią ilością płynu. Porcja 2 tabletki dziennie zalecana jest dla kobiet, u których występują intensywniejsze symptomy dolegliwości. Nie należy przekraczać zalecanej porcji 2 tabletki dziennie.


Uwaga

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci! Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących! Nie zaleca się łączenia preparatu z hormonalną terapią zastępczą.
Suplement nie stanowi substytutu zróżnicowanej diety.


Składniki:


1 tabletka zawiera:

Trifolium pratense (wyciąg) 150 mg
Humulus lupulus (wyciąg) 31 mg
Witamina E 5 mg (50% ZDS*)
Substancje pomocnicze: talk E553b, stearynian magnezu E470b, mikrokrystaliczna celuloza E460

* ZDS - zalecane dzienne spożycie


Opakowanie zawiera:

60 tabletek

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166