Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: EkaMedica

Witamina B-17 amigdalina w kapsułkach -  suplement diety

Składniki: ekstrakt z pestek moreli (Prunus armeniaca L.); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; żelatyna*, barwnik: dwutlenek tytanu*
*składniki otoczki kapsułki

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


1 kapsułka zawiera: ekstrakt z pestek moreli w ilości 22,8 mg standaryzowany na zawartość amigdaliny 1% (co stanowi 0,228 mg amigdaliny w 1 kapsułce)

Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: preparat przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia.

Opakowanie: 60 kapsułek (30 g)

Producent: Jaro-Pol/EkaMedica ul.Przemysłowa 48/1 43-340 Kozy


Co to jest witamina B17 amigdalina?


Witamina B17 nazywana bywa także letrilem lub amigdaliną. Jest naturalnym czynnikiem występującym w ponad 1200 gatunkach roślin. Łatwo przenika przez błonę komórki i osiąga wewnątrz niej wysokie stężenie. 
Letril reagując w naszym organizmie rozpada się na dwie cząsteczki glukozy, jedną cząsteczkę benzaldehydu oraz cząsteczkę kwasu cyjanowodorowego. W zdrowym organizmie letril zostaje zredukowany do glukozy, która jest paliwem dla zdrowych komórek. W chorym organizmie, z letrilu tworzony jest cyjanek oraz aldehyd benzoesowy. Ten usuwany jest z ciała wraz z moczem.Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166