Wczytuję dane...
Informacje o sposobie i terminie dostawy

Sposób i zasięg dostawy

Wysyłamy paczki na teren Polski oraz do krajów Unii Europejskiej (część kontynentalna).
Na terenie Polski zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD oraz Poczty Polskiej (Paczka Kurier48). Możliwy jest również osobisty odbiór zamówionego towaru w naszym sklepie zielarskim w Tychach lub zielarni w Katowicach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru. Dane teleadresowe w sekcji Kontakt.
Do krajów Unii Europejskiej zamówienia dostarczamy kurierskimi paczkami monitorowanym z pomocą firm Fedex, DPD, UPS i GLS.

Przewidywany czas doręczenia (dostawa)

Przewidywany czas doręczenia to łączny czas na jaki składa się czas realizacji zamówienia przez nasz sklep zielarski (skompletowanie towarów, pakowanie paczki, nadanie przesyłki) oraz czas dostawy przez Kuriera bądź Pocztę Polską. Czas realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych i jest to orientacyjny termin, w którym zamówienie zostanie wysłane do Klienta. Mamy kilka magazynów z produktami - magazyny przy sklepach zielarskich oraz magazyn wysyłkowy. Zamówienia na produkty stale obecne na naszym magazynie wysyłkowym, dla przykładu sok noni, są realizowane natychmiast po uzyskaniu płatności za zamówienie lub dyspozycji o płatności pobraniowej. Część produktów może być dostępna na którymś z magazynów sklepu zielarskiego. Wówczas będziemy potrzebowali czas - zazwyczaj 1 dzień roboczy - na przesunięcie produktu na magazyn wysyłkowy i wówczas zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki. Przy zamówieniu kilku produktów czas realizacji jest równy najdłuższemu czasowi podanemu dla produktów wchodzących w skład zamówienia. Ponad 90% złożonych w naszej zielarni internetowej zamówień realizujemy od ręki. Zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu płatności (nie dotyczy zamówień wysyłanych za pobraniem). Aby oszacować przewidywany czas doręczenia paczki z zamówionym sokiem z noni czy zawierającej miód manuka należy dodać czas realizacji zamówienia i czas dostawy paczki przez Kuriera/Pocztę.

Czas dostawy - kurier DPD: 1 dzień roboczy (dziś wysyłamy jutro doręczenie). W szczególnych przypackach czas dostawy może ulec wydłużeniu do 2-3 dni (np. awizo, adresat czasowo niedostępny, przypadki losowe ipt.)

Czas dostawy Poczta Polska (Paczka Kurier 48): 2 dni robocze (dziś wysyłamy, do dwóch dni doręczenie, później ewentualne awizo i odbiór w Urzędzie Pocztowym). W szczególnych przypadkach czas dostawy może ulec wydłużeniu (np. awizo, adresat czasowo niedostępny, przypadki losowe ipt.)

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166