Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Sanbios

Acerola (łac. Malpighia glabra) - to odmiana wiśni rosnąca w Ameryce Południowej, głównie w Brazylii. Owoce tej rośliny uznane są za najbogatsze na świecie źródło naturalnej witaminy C i flawonoidów stabilizujących witaminę C czyli hamujących jej rozkład (utlenianie). Acerola użyta w tym preparacie pochodzi z drzew dziko rosnących.


Zawartość czystej aceroli  zajmuje 99% całej masy tabletki. Tabletka Aceroli składa się z około 500 mg proszku będącego 25%, standaryzowanym wyciągiem z aceroli. Prócz niecałego 1% substancji technologicznych cała pozostała masa tabletki to czysty wyciąg z aceroli bez żadnych domieszek. Każda tabletka zawiera ok.125mg naturalnej witaminy C pochodzącej z owocu aceroli.

Cechą dodatkowo wyróżniającą ten preparat spośród wielu innych (niejednokrotnie droższych) jest naturalny, delikatny, kwaskowy smak tabletki - mimo braku słodzika - tabletka nadaje się do ssania - co polecamy.

Naturalna witamina C:

  • uelastycznia i uszczelnia naczynia krwionośne;
  • wspomaga aktywację mechanizmów odpornościowych organizmu;
  • zmniejsza uczucie zmęczenia;
  • wspomaga regenerację kolagenu (skóra), a więc opóźnia efekty starzenia;
  • polecana również w czasie wytężonego wysiłku.Sposób użycia:
Profilaktycznie: 1 tabletka dziennie rano, w stanach osłabienia organizmu - do 3 tabletek dziennie w dawkach podzielonych; obficie popijając. 

Tabletki nie posiadają słodzika ani otoczki. 
Preparat może być stosowany również przez diabetyków.

Opakowanie zawiera: 100 tabletek.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166