Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Alter Medica

Żel z aloesu firmy AlterMedica wzbogacony jest kawałkami miąższu tej rośliny.  Preparat ten jest naturalny i nie zagęszczany pektynami, a zawartość czystego aloesu wynosi w nim aż 99 %.

Aloes jest bogatym źródłem białek, występujących w postaci najłatwiej przyswajalnych aminokwasów egzogennych – dziewięciu z dziesięciu niezbędnych człowiekowi. Miąższ zawiera także duże ilości witamin (przede wszystkim C, B1, B2, B3 oraz beta-karotenu). Występuje w nim szereg biopierwiastków: potas, wapń, magnez, sód, fosfor, cynk, siarka czy żelazo. Sok z aloesu jest bogaty w związki glikozydowe (m.in. aloinę i biostymulatory).Cennym składnikiem aloesu są enzymy (np. bradykinaza) oraz polisacharydy, posiadające zdolność wiązania się z białkami błon komórkowych i osocza.

Sok z aloesu:

  • poleca się osobom cierpiącym na osłabienie, brak odporności, a także niedobór witamin i minerałów. Powinni sięgnąć po niego chorzy z dolegliwościami układu trawienia, wrzodami żołądka, zaparciami, biegunkami oraz zapaleniami jamy ustnej czy jelit.


Dawkowanie: 50 ml dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem wstrząsnąć

Producent: ALTER MEDICA
Opakowanie: 500 ml

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166