Alveo Akuna - kanadyjska receptura ziołowa

Akuna Logo

Alveo w płynie jest dostępny na rynku od ponad dwudziestu lat. Wśród naszych Klientów bardzo często spotykamy się z pozytywnymi opiniami odnoszącymi się do stosowania tego preparatu. Dostępny w sklepie pojedynczo oraz w pakietach.

Aktywne filtry:

-
Wybierz
  • Akuna (8)
  • Alveo występuje w dwóch wersjach smakowych: winogronowej (grape) i miętowej (mint). Oba zawierają wyciągi z 26 ziół dobranych w tą unikatową recepturę, aby wspierać poszczególne funkcje organizmu. Alveo jest obecne w Polsce i na rynkach światowych od niemalże 20 lat zyskując sobie w tym okresie szerokie rzesze sympatyków i osób przekonanych do celowości stosowania tego suplementu i zadowolonych z osiąganych efektów. Alveo Akuna przeszło też szereg badań w jednostkach naukowych oraz uzyskało wiele pozytywnych referencji z instytutów związanych z branżą medyczną i szeroko rozumianą ochroną zdrowia. Między innymi Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu wydał w 2000 roku pozytywną opinię na temat receptury tego preparatu, z którą można się zapoznać tutaj. W podsumowaniu wspomnianej opinii czytamy, że "Preparat Alveo stanowi zatem ziołowy środek dietetyczny, zawierający optymalne, bezpieczne dla zdrowia ilości zwiazków roślinnych posiadających zdolność przywrócenia i utrzymania naturalnej równowagi organizmu". Opinia ta pokrywa się z relacjami osób, które stosowały Alveo Mint lub Grape (w zależności od indywidualnych preferencji smakowych). Receptura obu preparatów różni sie jedynie nieznaczne. Dla pragnących szczegółowo porównać skład Alveo Grape i Alveo Mint polecamy lekturę opisu obu preparatów marki Akuna.
    W sklepie zielarskim PodarujZdrowie oferujemy alveo w pakietach. Kupując pakiet można zyskać gratisowy produkt - szczegóły w pakietach.