Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Now Foods

Cat's claw 250 kapsułek Now Foods koci pazur 500mg

Suplement Diety

Wyciąg z Uncaria Tomentosa (Koci Pazur Cat's claw)
Składniki: koci pazur Czepota puszysta Uncaria tomentosa (sproszkowana kora); składniki kapsułki: substancja glazurująca (celuloza), substancje przeciwzbrylające (kwasy tłuszczowe roślinne)
Sposób użycia: 2 kapsułki 2-3 razy dziennie, popić szklanką wody.
Zalecana porcja dzienna zawiera:
4 kapsułki -  2000mg Cat's claw
6 kapsułek - 3000 mg Cat's claw

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci. Nie stosować przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowany sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

Preparat odpowiedni dla wegan. Nie zawiera GMO.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu w temperaturze do 25 stopni Celsjusza. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Możliwa zmiana barwy kapsułki jest procesem naturalnym i nie wpływa na jakość produktu. Nie należy spożywać saszetki z pochłaniaczem (tlenu, wilgoci), trzymać ją w opakowaniu.

Opakowanie zawiera 250 kapsułek (500mg cat's claw w kapsułce) odpowiednich dla wegan.

Masa netto:  105g

Odpowiedni dla wegan.

Producent: Now Foods , USA

Importer: Savit Sp z o.o. ul. Borkowska 5b, 30-438 Kraków



*** koniec opisu produktu ***


O Wilkakorze

Cat's claw inaczej Uncaria tomentosa, Koci Pazur, wilkakora. Jest to roślina rosnąca w warunkach naturalnych w południowoamerykańskiej dżungli i szeroko od wieków stosowana w andyjskiej medycynie ludowej. Opublikowano wiele prac na temat zastosowań Vilcacory oraz występujących w niej substancji czynnych. Najważniejszą grupą substancji biologicznie aktywnych Vilcacory są alkaloidy, które mogą oddziaływać na komórki układu immunologicznego odpowiedzialnego za odporność nieswoistą i komórkową. Vilcacora może być stosowana przy problemach immunologicznych.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166