Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Now Foods
Cat's claw inaczej Uncaria tomentosa, Koci Pazur, wilkakora. Jest to roślina rosnąca w warunkach naturalnych w południowoamerykańskiej dżungli i szeroko stosowana w medycynie ludowej. Opublikowano wiele prac na temat zastosowań Vilcacory oraz występujących w niej substancji czynnych. Najważniejszą grupą substancji biologicznie aktywnych Vilcacory są liczne alkaloidy, które działają głównie na komórki układu immunologicznego odpowiedzialnego za odporność nieswoistą i komórkową. Vilcacora jest stosowana zarówno w profilaktyce, jak i we wspomaganiu przy chorobach o podłożu immunologicznym.

Polecany wspomagająco w przypadkach:
  • alergii, astmy, choroby Krohna, nadciśnienia, schorzeń układu nerwowego (choroba Alzheimera, depresja, nerwice, choroba Parkinsona), reumatyzmu, artretyzmu, chorób skóry, grzybic, zapalenia narządów płciowych i układu moczowego.
  • u osób osłabionych, po przebytych chorobach, w okresie jesienno-zimowym

Przeciwwskazania: Ciąża, okres karmienia, niedociśnienie.

Sposób użycia:

Zaleca się stosowanie od 1 do 2 kapsułek, nie częściej niż 2-3 razy dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład:

Jedna kapsułka (510 mg) zawiera 400 mg sproszkowanej Uncaria Tomentosa (sproszkowana kora wewnętrzna), roślinny stearynian magnezu, żelatyna jako składnik otoczki.


Produkt nie zawiera: cukru, soli, drożdży, glutenu, soi, mleka i jego przetworów.

Zawartość: 250 kaps po 510 mg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166