Wczytuję dane...
Kod producenta: 7002
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Vivanutria

Chlorella Bio 500g Vivanutria (2000 tabletek Chlorella Pyrenoidosa)

Stuprocentowa, sproszkowana, a następnie tabletkowana alga słodkowodna z gatunku Chlorella pyrenoidosa.
suplement diety

Składniki: 100% alga słodkowodna Chlorella pyrenoidosa

Zalecane spożycie: 5 gram / dziennie tj. 20 tabletek. Popić obficie wodą i połknąć. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia
Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania przez matki karmiące oraz kobiety w ciąży i osoby wrażliwe na składniki produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Produkt BIO certyfikowany: certyfikat CH-BIO-006

Opakowanie zawiera:
2000 tabletek po 250mg
Zawartość netto:
500 gram

Producent: IQ-Trade, Hauptstr. 38, 6277 Kleinwagen, Szwajcaria
Dystrybutor: Vitanalis Magdalena Krzyżowska, ul. Wojciecha 5, 40-474 Katowice


Chlorella - kilka słów o algach słodkowodnych

W Stanach Zjednoczonych chlorellę nazwano "wielkim regulatorem", ponieważ wpływa równoważąco na wszelkie odchylenia organizmu od normy. Jest to jednokomórkowy glon, który obfituje w dużą ilość mikroelemntów, witamin i aminokwsów. Działanie jego na organizm jest więc wielokierunkowe. W ofercie naszego sklepu posiadamy kilka rodzajów preparatów zawierających chlorellę (stuprocentowych oraz mieszanek).

Chlorella pyrenoidosa - właściwości

Bogactwo zawartych w chlorelli mikroskładnikow wpływa na wielokierunkowe możliwe oddziaływanie m. in. na kondycję  błony śluzowej żołądkowo-jelitowej - naturalnej bariery ochronnej przeciwko szkodliwym substancjom. Może wspomagać regulację pracy jelit, co sprzyja zapobieganiu zaparciom. Zawarte w chlorelli mikroskładniki mogą mieć wpływ na regenerację flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. Chlorellę stosuje się przy detoksykacji organizmu. Oczyszczenie organizmu z toksyn zapobiega przeciążeniu nerek i wątroby. Przez wzgląd na bogatą zawartość mikroskładników może wykazywać pozytywne oddziaływanie na odporność organizmu. Dostarcza organizmowi cennych substancji takich jak aminokwasy, witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe. Może poprawiać kondycję psychiczną i fizyczną, oraz zwiększyć zdolność koncentracji.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166