Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Vivanutria

Chlorella 500g Vivanutria (2000 tabletek Chlorella Pyrenoidosa)

Stuprocentowa, sproszkowana, a następnie tabletkowana alga słodkowodna z gatunku Chlorella pyrenoidosa.
suplement diety

Składniki: 100% alga słodkowodna Chlorella pyrenoidosa

Zalecane spożycie: 5 gram / dziennie tj. 20 tabletek. Popić obficie wodą i połknąć. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia
Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania przez matki karmiące oraz kobiety w ciąży i osoby wrażliwe na składniki produktu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie zawiera:
2000 tabletek po 250mg
Zawartość netto:
500 gram
Producent: IQ-Trade, Hauptstr. 38, 6277 Kleinwagen, Szwajcaria
Dystrybutor: Vitanalis Magdalena Krzyżowska, ul. Wojciecha 5, 40-474 Katowice


Chlorella - kilka słów o algach słodkowodnych z gatunku chlorella

W Stanach Zjednoczonych chlorellę nazwano "wielkim regulatorem", ponieważ wpływa równoważąco na wszelkie odchylenia organizmu od normy. Jest to jednokomórkowy glon, który obfituje w dużą ilość mikroelemntów, witamin i aminokwsów. Działanie jego na organizm może być więc wielokierunkowe.

Zastosowanie chlorelli

Bogactwo zawartych w chlorelli mikroskładnikow wpływa na wielokierunkowe możliwe oddziaływanie m. in. na kondycję żołądkowo-jelitowej błony śluzowej - naturalnej bariery ochronnej przeciwko szkodliwym substancjom. Może wspomagać regulację pracy jelit, co sprzyja zapobieganiu zaparciom. Wykazuje też wpływ na regenerację flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. Chlorellę stosuje się przy detoksykacji organizmu. Oczyszczenie organizmu z toksyn zapobiega przeciążeniu nerek i wątroby. Przez wzgląd na bogatą zawartość mikroskładników może wykazywać pozytywne oddziaływanie na odporność organizmu. Dostarcza organizmowi cennych substancji takich jak aminokwasy, witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe. Może poprawiać kondycję psychiczną i fizyczną, oraz zwiększyć zdolność koncentracji. Jeśli jesteś zainteresowany produktami z produkcji organicznej sprawdź produkt Chlorella Bio sklep.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166