Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Meridian

Daily detox 60 kaps Meridian

suplement diety

 Kapsułki zawierają spirulinę oraz babkę płesznik.

Spirulina to algi, które odgrywają istotną rolę w dietach Dalekiego Wschodu. Są jednym z najbogatszych źródeł zawierająch chlorofil , GLA,witaminy B12 oraz innych niezbędnych składników odżywczych. Stanowią kompletne, skoncentrowane, optymalnie zbilansowane przez naturę pożywienie, doskonale odżywiające organizm. Enzymy zawarte w spirulinie skutecznie odtruwają wątrobę, ponadto oczyszczające działanie alg wspomaga naturalny, niezakłócony przepływ energii życiowej. Polecana na oczyszczanie organizmu.

Nasiona Psyllium - głównym składnikiem nasion jest śluz  zawarty w łupinie nasiennej. Podany doustnie niestrawiony przechodzi do dalszych odcinków jelita, powodując silne pęcznienie treści i pobudzając perystaltykę.

Daily detox przeznaczony jest dla osób mających kłopoty z zaparciami, nieregularnym stolcem, bolesnym wypróżnianiu. Stosuje się w celu przeprowadzenia okresowej detoksykacji oraz regeneracji przewodu pokarmowego. Stanowi doskonałe uzupełnienie diet odchudzających, rewitalizujących i oczyszczających.

Działanie “Daily detox” oparte jest na synergicznym działaniu alg - Spirulina platensis - oraz nasion Psyllium.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nieprzeznaczony dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania prze matki karmiące i kobiety w ciąży oraz osoby wrażliwe na składniki produktu. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki:

Spirulina 200mg, Psyllium 200mg, otoczka kapsułki

W przypadku cukrzycy stosować w porozumieniu z lekarzem

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Producent: Meridian, ul. Mogielnicka 19, Grójec

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166