Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Now Foods

Dong Quai 520mg 100 kapsułek Now Foods dzięgiel chiński

suplement diety

Jedna kapsułka zawiera 520 mg sproszkowanego korzenia dzięgiela chińskiego (Angelica sinensis)

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie z posiłkiem, popijając szklanką wody.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie opakowania. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowany sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

Składniki: sproszkowany korzeń Dong quai (dzięgiel chiński) (Angelica sinensis), składnik kapsułki: substancja glazurująca (celuloza); substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych roślinne).


Zalecana dzienna porcja - 2 kapsułki - zawiera:
  Zawartość % wartości dziennej
Dong Quai Angelica Sinensis (dzięgiel chiński) sproszkowany korzeń bio
1040mg Nie określony

Ostrzeżenie: Nie stosować dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Podczas stosowania unikać ostrego słońca, ponieważ dzięgiel zawiera związki uczulające na promienie słoneczne.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze do 25°C. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Możliwa zmiana barwy kapsułki jest procesem naturalnym i nie wpływa na jakość produktu. Nie spożywać saszetki z pochłaniaczem tlenu, trzymać ją w opakowaniu. Możliwe zmiany zabarwienia produktu są naturalne i nie mają wpływu na jakość produktu.

Odpowiedni dla wegan. Nie zawiera GMO.

Zawartość: 100 kapsułek po 520mg Dong quai - odpowiednie dla wegetarian

Masa netto: 63,1g

Producent:  Now Foods, USA.
Podmiot odpowiedzialny: Savit SP. z o.o. ul. Borkowska 5B 30-438 Kraków

                           

*** koniec opisu produktu ***

Kategorie: Menopauza, Dla kobiet


75% kobiet cierpi na problemy poprzedzające menstruację. PMS (syndrom przedmenstruacyjny) to cały ciąg dolegliwości fizycznych i emocjonalnych, a są takie kobiety u których daje się to odczuć już dwa tygodnie przed miesiączką. I tu z pomocą przychodzi wyciąg z korzenia dzięgla chińskiego. Dzięgiel chiński nazywany jest też dong quai, dang qui, tang kuie.

Dong Quai to aromatyczny chiński specyfik sporządzany z korzeni rośliny o nazwie Angelica sinensis. Od tysięcy lat używany jest w Japonii, Korei, Chinach jako medykament na kobiece dolegliwości. Pod względem popularności wyprzedza go tylko żeń-szeń.

Nazywany często jego kobiecym odpowiednikiem (kobiecy żeńszeń), zawiera fitoestrogeny, kumaryny, sacharozę, witaminy A, B2, B12, E, żelazo i magnez oraz olejki eteryczne (angelikowy). Dzięgiel chiński był tradycyjnie stosowany w łagodzeniu dolegliwości miesiączkowych związanych z menopauzą. Twierdzi się, że ma wpływ na nieregularne cykle, może łagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, bóle miesiączkowe i uderzenia gorąca.

 
Wyciągi z Angelica sisnesis mogą być stosowane w okresie przekwitania (klimakterium) i w przypadku typowych dla tego okresu objawów jak zmęcznie, rozdrażnienie, osłabienie systemu nerwowego.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166