Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Dr Jacobs Medical

GranaProstan Ferment 100kap drJacobs                   

suplement diety

Kapsułki GranaProstan zawierają przefermentowany, liofilizowany (suszony przez zamrażanie) miąższ owoców granatu wzbogacony ekstraktem z winogron i solami magnezu. Na jedno opakowanie GranaProstan zużyto ok. 50 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu.

Preparat stworzony dla skutecznego wspomagania działania prostaty. Polifenole zawarte w GranaProstan mają wpływ na spowolnienie wzrostu szkodliwego antygenu prostaty PSA.

Ponad 200 badań naukowych w ostatnich latach potwierdziło pozytywny wpływ owoców granatu na funkcjonowanie organizmu.

Preparat ma wysokie stężenie bioaktywnych polifenoli, które są jednymi z najsilniejszych naturalnych antyutleniaczy. Dzięki dodatkowi ekstraktu z winogron korzystnie wpływa na stan serca i naczyń krwionośnych, co nie pozostaje bez znaczenia w przypadku niektórych męskich problemów.

4 kapsułki (porcja dzienna) zawierają: 2,2 g przefermentowanego, liofilizowanego miąższu z owoców granatu, a w nim  około 1 200 mg bioaktywnych polifenoli z granatu.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:
– 2 kapsułki
– przy wzmożonym zapotrzebowaniu: 4 kapsułki.

Stosowanie:
Spożywać 20 min przed lub 2 godziny po posiłku. Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

Składniki:
koncentrat z granatu 84% (przefermentowany,   sproszkowany przez zamrażanie), ekstrakt z winogron, sole magnezu spożywczych kwasów tłuszczowych (pochodzenia roślinnego) jako środek przeciwzbrylający, dwutlenek krzemu jako środek przeciwzbrylający. Kapsułki pochodzenia roślinnego.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Dla zachowania dobrej kondycji ważne jest przestrzeganie zbilansowanej diety i umiarkowanego trybu życia.

100 kapsułek celulozowych na 25-50 dni

Zawartość: 100 kapsułek po 600mg na 25-50 dni

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166