Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: MedicaLine

Green Coffee 3200 100 kapsułek Aliness ekstrakt 4:1

suplement diety


Green Coffee 3200 to suplement diety, który zawiera 800 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy (4:1) - odpowiednik 3200 mg ziaren zielonej kawy oraz chrom, który przyczynia si
ę do prawidłowego metabolizmu makroskładników. 

Składniki: Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, chrom (chlorek chromu III), otoczka: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik)

Nazwa substancji


1 kapsułka

2 kapsułki

Ekstrakt z ziaren zielonej kawy

Zawierający:

kwas chlorogenowy (CGA)

kofeina

800 mg

500 mg

24 mg

1600 mg

1000 mg

48 mg

Chrom

20 µ (50%)*

40 µ (100%)*

*ZDS – zalecane dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki po posiłku

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Opakowanie zawiera: 100 kapsułek

Zawartość netto: 100 kaps po 800,20mg

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: MedicaLine, ul. Wyspiańskiego 8a, 05-400 OtwockZiarna zielonej kawy zawierają bardzo dużo kwasu chlorogenowego (ACG) jest to naturalny polifenol, antyoksydant i kwas organiczny, znajdujący się głównie w zielonych liściach i owocach kawowca. W przewodzie pokarmowym wpływa na obniżenie wchłaniania cukrów, dzięki czemu organizm aktywniej czerpie z zapasów zgromadzonych w organizmie. Może również zwiększać czułość komórek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. W literaturze podkreśla się potencjalne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne i wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.

Kofeina wpływa na metabolizm przez podwyższenie poziomu insuliny we krwi, co stymuluje odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wzrost glukozy we krwi po spożyciu kofeiny hamuje apetyt, niestety po krótkim okresie mamy ochotę na podjadanie. Dlatego ważnym jest połączenie zielonej kawy z chromem, który hamuje łaknienie  Natomiast francuscy badacze odpowiadają, że kawa jednocześnie stymuluje spalanie się tkanki tłuszczowej. Green Coffee 3200 charakteryzuje się dużym stężeniem ekstraktu z ziaren zielonej kawy.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166