Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Bonimed

Memobon Zioła Ojca Grzegorza - wspomaga pamięć 

Suplement diety

Składniki: mleczan magnezu, żelatyna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, maltodekstryna, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu)

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kaspułka (rano). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera:  Ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego 70mg , ekstrakt z korzenia Żeń-szenia 50mg , 

Nie stosować u osób uczulonych na składniki produktu. Nie zaleca sie suplementacji prepratem w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może zwiększać skłonność do krwawień oraz nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. W związku z tym należy przerwać spozywanie produktu 4 dni przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi. W przypadku padaczki lub zaburzeń krzepliwości krwi suplement stosować w porozumieniu z lekarzem.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.


Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25 0C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Opakowanie:  60 kapsułek.

Producent:Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, ul. Stawowa 23, 34-300 ŻywiecMiłorząb japoński 

wyciągi z liści miłorzębu są składnikami wielu preparatów stosowanych, głównie wśród osób starszych, w celu usprawnienia krążenia mózgowego i obwodowego, w chorobie wieńcowej, miażdżycy, przy szumach usznych, zawrotach głowy, zaburzeniach pamięci i koncentracji, bólach głowy na tle niedotlenienia mózgu.

Żeń-szeń 

zawiera ginsenozydy. Są to cenne substancje czynne, ponieważ potrafią zwiększać zdolność hemoglobiny (barwnika krwi) do przyłączania się tlenu co prowadzi do lepszego zaopatrywania w ten pierwiastek narządów organizmu. Takie działanie sprawia, że zwiększa się zdolność organizmu oraz energia do jego działania. Do innych ważnych składników żeń-szenia zalicza się witaminę A, C, witaminy z grupy B, składniki mineralne takie jak wapń, miedź, fosfor, cynk, potas, żelazo, magnez oraz cukry.


Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166