Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Karpacki Miś

Oferowany w naszym sklepie zielarskim miód spadziowy to:

Miód spadziowy ze spadzi iglastej z pasieki Karpacki Miś w słoiku o pojemności 400g lub 1,2kg

Proponowany sposób stosowania: rozpuścić łyżkę miodu w połowie szklanki letniej wody i odstawić na 10-12 godzin. Pić małymi łykami na czczo.

Przeciwwskazania:
nadwrażliwość na produkty pszczele, nietolerancja ze strony przewodu pokarmowego, ostra alergia, cukrzyca

Zawartość netto:
400g lub 1200g (w zależności od wybranej pojemności w opcjach pruduktu powyżej)

Pochodzenie surowca: Polska, tereny Beskidu Sądeckiego

Producent: Pasieka Karpacki Miś Adam Oracz, Stróże

Naturalny miód pszczeli (miód spadziowy również) z czasem ulega procesowi krystalizacji, co świadczy o jego wysokiej jakości. Czas krystalizacji surowca jest różny dla różnych gatunków miodu i zależy do poziomu poszczególnych, naturalnie występujących w miodzie rodzajów cukrów. Ponowne podgrzanie miodu do temperatury 42 stopni Celsjusza (nie wyższej) przywróci mu postać płynną i nie spowoduje utraty jego cennych właściwości.


Naturalne miody pszczele z pasieki Karpacki Miś (zlokalizowanej w Stróżach pod Nowym Sączem) są obecne w naszej ofercie od pięciu lat. W tym okresie spotkaliśmy się z wieloma bardzo pochlebnymi opiniami o produktach pszczelich pasieki Karpacki Miś. Klienci w szczególności zachwalają wysoką jakość miodów z tej pasieki. Dzięki wybitnej jakości produkty Karpacki Miś zyskały u nas wielu stałych, powracających konsumentów świadomych, że w trosce o zdrowie nie opłaca się stosować półśrodków w postaci miodów sztucznych, mieszanych lub pochodzących z masowych produkcji przemysłowych. Najlepszy jest produkt "prosto od pszczoły".

Nie bez znaczenia jest też lokalizacja pasieki. Stróże, gdzie znajduje się Karpacki Miś, zlokalizowane są w jednaj z dolin Beskidu Nowosądeckiego. Okoliczne tereny są bujnie porośnięte lasami oraz zróżnicowaną roślinnością z bogactwem kwiatów, typowym dla obszarów nie skażonych działalnością gospodarczą człowieka. Dzięki temu, że pyłek zbierany przez pszczoły pochodzi ze środowiska ekologicznie czystego smak i jakość miodów Karpacki Miś wyróżnia się na tle innych produkcji.


Miód spadziowy polecany przy:

- problemach dolnych dróg oddechowych

- obniżonej odporności

- dla osób starszych

- w profilaktyce dla serca i naczyń krwionośnych

- zalecany dla alergików, osób cierpiących na niedokrwistość, przemęczonych i rekonwalescentów

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166