Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Karpacki Miś

Naturalne miody pszczele z pasieki Karpacki Miś (zlokalizowanej w Stróżach pod Nowym Sączem) są obecne w naszej ofercie od pięciu lat. W tym okresie spotkaliśmy się z wieloma bardzo pochlebnymi opiniami o produktach pszczelich pasieki Karpacki Miś. Klienci w szczególności zachwalają wysoką jakość miodów z tej pasieki. Dzięki wybitnej jakości produkty Karpacki Miś zyskały u nas wielu stałych, powracających konsumentów świadomych, że w trosce o zdrowie nie opłaca się stosować półśrodków w postaci miodów sztucznych, mieszanych lub pochodzących z masowych produkcji przemysłowych. Najlepszy jest produkt "prosto od pszczoły".

Nie bez znaczenia jest też lokalizacja pasieki. Stróże, gdzie znajduje się Karpacki Miś, zlokalizowane są w jednaj z dolin Beskidu Nowosądeckiego. Okoliczne tereny są bujnie porośnięte lasami oraz zróżnicowaną roślinnością z bogactwem kwiatów, typowym dla obszarów nie skażonych działalnością gospodarczą człowieka. Dzięki temu, że pyłek zbierany przez pszczoły pochodzi ze środowiska ekologicznie czystego smak i jakość miodów Karpacki Miś wyróżnia się na tle innych produkcji.

Miód wielokwiatowy powstaje z roślin kwitnących w okresie lata, w miesiącach czerwiec i lipiec. Miód ten to energia słońca zamieniona w energię miodu.
Nektar, efekt fotosyntezy roślin zbierany jest pracowicie przez pszczoły i znoszony do ula, przetwarzany następnie na miód według receptury liczącej miliony lat. Tak więc spożywając miód letni przyswajamy energię słońca z poprzedniego lata.
Zastosowanie: 
  • pomocny w zwiększaniu odporności organizmu na choroby,
  • w stanach zmęczenia, wyczerpania, osłabienia organizmu
  • w problemach układu krwionośnego


Miód pszczeli ulega nataralnej krystalizacji, co świadczy o jego wysokiej jakości. Ponowne podgrzanie miodu do temperatury 42 stopni Celsjusza (nie wyższej) przywróci mu postać płynną i nie spowoduje utraty jego cennych właściwości.

 

Stosowanie: rozpuścić łyżkę miodu w 1/2 szklanki przegotowanej letniej wody i odstawić na 10-12 godzin. Pić małymi łykami na czczo rano.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość i nietolerancja za strony przewodu pokarmowego, ostra alergia, cukrzyca.

Pojemność: 0,4 kg i 1,2 kg (do wyboru opcjach powyżej)Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166