Oryginalny miód manuka MGO importowany z Nowej Zelandii

Miody producenta Manuka Health - sklep

df

Aktywne filtry:

-

Miody manuka w naszym sklepie to oryginalne miody importowane z Nowej Zelandii. Wysyłka kurier DPD 24h! Najsilniejsze na rynku miody MGO o dużej zawartości methylglyoxalu.

 

Najsilniejszy miód manuka

Miody Manuka MGO™ 400+ i 550+ to miody zawierające najwyższe dostępne w sprzedaży stężenie naturalnego methylglyoxalu. Certyfikat miodu manuka MGO 400+ oznacza, że kilogram miodu zawiera co najmniej 400 mg methylglyoxalu. Methylglyoxal, jak wykazały badania naukowe, występuje w istotnych ilościach tylko w niektórych miodach Manuka i jako jedyny jest odpowiedzialny za trwałe i unikatowe właściwości charakterystyczne dla tego miodu. 

Produkt jest oryginalny, importowany bezpośrednio z Nowej Zelandii.

Miód manuka - cena

Cena miodów manuka nie należy niestety do najniższych. Jest to produkt, który powstaje w jednym rejonie świata - w Nowej Zelandii i na terenach sąsiadujących. Obszar porośnięty krzewami manuka, a co za tym idzie ilość surowca, z którego powstaje miód, jest mocno ograniczona. Miód, ze względu na swoje unikalne właściwości, cieszy się powodzeniem na całej kuli ziemskiej. Te czynniki, zestawione ze sobą, sprawiają że ceny miodów manuka są wysokie i dodatkowo mogą ulegać sezonowym wahaniom (np. z powodów nieurodzajnych zbiorów).

Gdzie kupić miód manuka

Zważywszy na wysokie ceny miodów manuka oferujemy Klientom internetowego sklepu zielarskiego PodarujZdrowie darmową dostawę dla miodów, których cena jednostkowa przekracza kwotę 250 zł (przy przesyłkach pobraniowych doliczamy jedynie koszt pobrania). Dbamy również o to, by sprzedawane przez nas miody były świeże, starannie spakowane i należycie zabezpieczone na czas podróży paczką kurierską lub pocztową. Dajemy gwarancję dotarcia zamówionego miodu manuka pod wskazany w zamówieniu adres. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić miód manuka, to nasze sklepy w Tychach i Katowicach służą pomocą w tym zakresie. Jeśli składasz zamówienie przez internet lub telefonicznie wiedz, że paczki wysyłamy codziennie w dni robocze. Każda wysyłana przez nas przesyłka jest starannie zabezpieczona na czas transportu. Zakupiony u nas miód będzie starannie zapakowany (używamy folii bombelkowych i wypełniaczy styropianowych oraz solidnych kartonów. Miód kupiony w naszym sklepie dotrze w nienaruszonym stanie w każdy koniec Polski. Wysyłamy też paczki do wszystkich krajów Unii Europejskiej.  Miody manuka są cały czas dostępne na naszym sklepie, a przesyłki nadajemy codziennie w dni robocze.

 Kategorie MGO miodów manuka