Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Colfarm

Młody jęczmięń - Colfarm - 60 tabletek

suplement diety

Polecany preparat to złożony suplement diety, zawierający połączenie wysokiej jakości wyciągów naturalnego pochodzenia z młodego jęczmienia, zielonej herbaty i gorzkiej pomarańczy oraz spirulinę i chrom.

Składniki preparatu:

  • Wyciąg z młodego jęczmienia stanowi naturalne źródło enzymów, witamin i mikroelementów. Wspiera zdrowie wątroby i pęcherzyka żółciowego oraz ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów.
  • Wyciąg z liści zielonej herbaty wspiera osiągniecie i utrzymanie prawidłowej masy ciała, wspomaga przemianę materii i metabolizm tłuszczów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi. Zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz wspomaga ochronę antyoksydacyjną komórek.
  • Wyciąg z gorzkiej pomarańczy wspomaga metabolizm lipidów i węglowodanów, przyczynia się do kontroli masy ciała. 
  • Spirulina ułatwia kontrolę wagi: wspiera pracę jelit oraz utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi. Przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej, wspiera witalność organizmu i pozwala poczuć więcej energii.
  • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi, uczestniczy w prawidłowym metabolizmie makroskładników odżywczych. 
 
 Zalecane spożycie:  1-2 tabletki 1 raz dziennie, przed posiłkiem.
 Porcja zawiera:
Składnik Zawartość 
w 1 tabl.
Zawartość 
 w 2 tabl.

Wyciąg z młodego jęczmienia
W przeliczeniu na suszony jęczmień

 250 mg
 6250 mg

 500 mg
 12500 mg

Wyciąg z liści zielonej herbaty
W przeliczeniu na suszoną herbatę

 25 mg
 125 mg

 50 mg
 250 mg

Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy
W przeliczeniu na susz. gorzkią pomarańczę

 25 mg
 125 mg

 50 mg
 250 mg

Spirulina  50 mg  100 mg
Chrom  20 µg 
 (50% RWS*) 
 40 µg 
 (100 % RWS*)

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: Wyciąg z jęczmienia, sub. wypełniająca: celuloza; spirulina, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy, sub. wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, sub. przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, sub. wypełniająca: sorbitole, sub. przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; chrom.

 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Dla zachowania zdrowia ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. 
 
Opakowanie zawiera:  60 tabletek 
Masa netto: 27g
 
Producent:  Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. 39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 3
 
 

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166