Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Laboratoria Natury

Magnez z potasem z Morza Martwego na skurcz firmy Laboratoria Natury to preparat, który uzupełnia codzienną dietę w magnez, potas i witaminę B6.

Magnez to składnik mineralny niezbędny do życia, bierze udział w większości procesów zachodzących w organizmie. Pierwiastek ten jest zaangażowany w prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz syntezę białek. Wykazuje pozytywny wpływ na ograniczenie zmęczenia i znużenia.

Witamina B6 - uczestniczy w absorpcji magnezu z przewodu pokarmowego, wspomagając działanie jonów magnezu.

Potas pełni istotną rolę w pracy mięśni oraz funkcjonowaniu układu nerwowego. Wpływa także na utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Magnez pozyskiwany jest z Morza Martwego, które jest naturalnym źródłem minerałów, ich stężenie jest 40-krotnie większe niż np. w Morzu Bałtyckim.

Preparat Magnez z Potasem z Morza Martwego nie jest już dostepny - zamiast niego proponujemy zaspokajający 100% dziennego zapotrzebowania na magnez cytrynian magnezu (preparat Pro Magnez)

Składniki:
chlorek potasu, tlenek magnezu, żelatyna (składniki otoczki kapsułki), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Wartość odżywcza produktu (1 kapsułka):
magnez 125mg (33%RDA)*
potas 300mg (15%RDA)*
witamina B6 1,4mg (100%RDA)*
*% zalecanego dziennego spożycia

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Opakowanie zawiera:60 kapsułek

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166