Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Ölmühle Solling


MOŻLIWY RABAT ILOŚCIOWY -> WIĘCEJ = TANIEJ!!!
SPRAWDŹ W KOSZYKU!!!Olej arganowy, który już od dawien dawna służy narodowi marokańskiemu został zauważony przez resztę świata. Posiada lekko czerwonawy kolor i delikatny posmak orzeszków ziemnych, olej kosmetyczny jest dodatkowo poddawany obróbce gdzie traci swój czerwonawy kolor jak i posmak orzechowy. 

Składniki oleju arganowego to tokopherole, phytosterole, triterpenalkohole, monoazylglyzerole i tłuczcze zarówno nasycone jak i nie nasycone a także tłuszcze OMEGA.


Bezsprzecznie do jednej z największych zalet zalicza się niespotykanie wysoką liczbę zawartych w oleju arganowym naturalnych antyoksydantów, chroniących nasz organizm przed wolnymi rodnikami

Witamina E to idealny obrońca przed starością i doskonale nadaje się do walki z utleniaczami. Zawartość Wit. E ( 620 mg/kg ) jest prawie dwukrotnie wyższa niż dla przykładu w oliwie z oliwek ( 320 mg/kg ).


Olej arganowy zawiera również kwas linolowy ( 35 %), czyli witaminę F. Witamina F jest polecana dla osób mających problemy z układem krwionośnym.


Olej arganowy zawiera w swoim składzie także wysoki poziom steroli roślinnych, są one pomocne w naprawie i regeneracji oraz korzystnie wpływają na obniżanie cholesterolu we krwi, co zostało potwierdzone naukowo.


Polecany OLEJ ARGANOWY to produkt:

- w 100 % naturalny, nieprzetworzony chemicznie

- tłoczony na zimno ( pierwsze tłoczenie)

- bez środków konserwujących

- bez sztucznych barwników

- bez cholesterolu

- bogaty w naturalną Wit. E

- certyfikowany ( Vegan Society) i dopuszczony do obrotu przez Unię Europejską ( Novel Food Verordnung )

- oryginalny marokański, butelkowany w Niemczech z zachowaniem surowych norm higienicznych

Ilość: 100 ml

Kraj pochodzenia: Maroko

Producent: Ölmühle Solling - Niemcy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166