Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Natvita

Olej kokosowy  bezzapachowy zawiera nasycone kwasy tłuszczowe (ok. 90%), ok. 44% kwasu laurynowego, ok. 18% kwasu mirystynowego, ok. 11% kwasu palmitynowego, 5-11% kwasu kaprylowego, 4-9% kwasu kaprynowego, 6% kwasu stearynowego, ok. 7% kwasu oleinowego, ok. 2% kwasu linolowego i 0,5-1,5% kwasu kapronowego. Kwas laurynowy występuje w naturze w dużych ilościach tylko w orzechu kokosowym i w mleku matki, gdzie wraz z pokarmem dostaje się do organizmu dziecka i tam buduje jego odporność od samych narodzin. Olej kokosowy jest też pierwszym tłuszczem, który nie przyczynia się do budowy tkanki tłuszczowej, a wręcz przeciwnie, pobudza przemianę materii i wspomaga ubytek wagi przy nadwadze.

Zastosowanie:

Olej kokosowy można używać do smażenia, pieczenia i gotowania różnych potraw oraz w celach kosmetycznych.Nadaje się do deserów, sosów, sałatek i chleba. Idealny do smażenia w wysokich temperaturach, nie pali się
i nie jełczeje.

W celach kosmetycznych wykorzystywany do ciała lub do masażu, jako dodatek do kosmetyków przy bardzo suchej i pękającej skórze, przeznaczony również dla dojrzałej, uszkodzonej przez słońce skóry. Stosowany w preparatach do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów.

Skład: 100% olej ze świeżych orzechów kokosowych(Cocos nucifera). Produkt rolnictwa Ekologicznego. Certyfikat BIO. Do wytrącenia zapachu oleju kokosowego wykorzystano w procesie rafinacji parę wodną. Nie zastosowano procesu uwodornienia, niebielony.

Kraj pochodzenia: Filipiny

Olej rozpuszcza się w temperaturze powyżej 25 stopni.

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Opakowanie zawiera: 900ml oleju kokosowego

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166