Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Alter Medica

Olej rokitnikowy 100 ml Alter Medica

suplement diety


Surowiec do tego produtku, czyli olej rokitnikowy, jest importowany z terenów, które naturalnie występuje bogata populacja krzewów rokitnika. Olej otrzymywany jest z owoców rokitnika rosnącego na czystych ekologicznie terenach Syberii.

Sposób użycia: od 2,5 do 10 ml dziennie - wypić przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem. Przeciwwskazania: kamica żółciowa, zapalenie trzustki. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Ze względu na zawartość naturalnych składników - kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu.

Sposób przechowywania: Przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki:  100% olej z owoców rokitnika.

Zawartość netto: 100 ml

Producent: Alter Medica Jan Szupina, ul. Spokojna 11, 34-300 Żywiec

*** koniec opisu produktu ***


Syberyjska medycyna ludowa od wieków stosuje owoce z krzewów rokitnika oraz ich przetwory m.in. olej z owoców rokitnika. Badania składu chemicznego wykazały, że w owocach rokitnika obecne są dość duże ilości witaminy A ( karatenoidy ), E, K, B1, B2, B6. Zawiera wiele mikroelementów w tym żelazo, magnez, krzem, jest bogaty w kwasy nienasycone, zawiera serotoninę oraz sterole, zawiera witaminę C. Poziomy tych substancji są różne w zależności od miejsca pochodzenia surowca, okresu zbioru, długości przechowywania itp.

Przetwory z rokitnika są polecane:

  • w okresie jesienno-zimowym
  • zewnętrznie na wypadające włosy
  • w celu uzupełnienia diety w witaminy i mikroelementy
  • w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na utrzymanie prawidłowego stanu układu trawiennego.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166