Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Natvita

Bio Olej konopny organiczny - 250ml - Natvita

Olej konopny BIO jest tłoczony na zimno z ziaren/nasion konopi siewnych (Cannabis sativa). Nierafinowany i nieoczyszczony. Zasługuje na miano jednego z najatrakcyjniejszych olejów roślinnych na świecie dzięki niezwykle wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych (ALA, GLA). Nie zawiera cholesterolu, wspomaga metabolizm i system odpornościowy.

Olej otrzymywany z nasion konopi siewnych (Cannabis sativa) ma zabarwienie zielono-brązowe i lekko gorzki, korzenno-orzechowy zapach i smak.
Olej konopny zawiera 54% kwasu linolowego, 17% kwasu alfa-linolenowego, 4% kwasu gammalinolenowego, 13% kwasu oleinowego, 10% nasyconych kwasów tłuszczowych.
Zestawienie kwasów omega w oleju konopnym jest najbardziej optymalne dla ludzkiego organizmu. Nadaje olejowi orzechowy posmak.

Składniki: 100% Bio Olej konopny z nasion konopi siewnych (Cannabis sativa)

Ze względu na kompozycję  składników odżywczych stosowany zarówno w celach spożywczych jak i kosmetycznych.

Proponowany sposób użycia: Jako dodatek do ziemniaków,kasz,gotowanych warzyw,surówek i innych potraw na zimno. Nie nadaje się do smażenia.

Przechowywać w suchym,ciemnym i chłodnym miejscu,niedostępnym dla dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temp. 5-10 stp.

Kraj pochodzenia: Czechy

Pojemność netto: 250ml
Produkt Bio-certyfikowany
Producent: Nat Sp. z o.o., ul. Wrocławska 33d, Długołęka, 55-095 Mirków.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166