Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Asepta

Oregasept H97 - olejek z oregano - 30ml Asepta

suplement diety


Olejek Oregasept H97 pochodzi z wyselekcjonowanych odmian oregano

Łacińska nazwa Origanum vulgare zawiera w sobie wiele odmian, różniących się od siebie zawartością substancji czynnych. Oregasept H97 wytworzony został tradycyjną metodą z wyselekcjonowanych odmian oregano. Zapewnia to najwyższą jakość preparatu Oregasept H97.

Sposób użycia:

4 krople rozcieńczone w ok.1/3 szklanki wody, soku pomidorowego, warzywnego lub herbaty. Stosować 2-3 razy dziennie. Dobrze rozmieszać. Ze względu na swój charakterystyczny, intensywny smak, olejek może powodować wydzielanie śliny. Stosować rozcieńczony. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Ponadto Oregasept H97 można stosować z różnymi sokami między innymi: marchwiowym, brzoskwiniowym, morelowym, gruszkowym lub jogurtem naturalnym, maślanką, serkiem homogenizowanym lub ziarnistym.

Jedna porcja 8 kropli zaiwera: oliwa z oliwek 105,51mg, olejek z oregano 11,72mg
Jedna porcja 12 kropli zaiwera: oliwa z oliwek 157,98mg, olejek z oregano 17,58mg

Składniki: 82,8g oliwy z oliwek extra virgin, 9,2g olejku z oregano (Origanum vulgare)

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiet w ciąży i karmiące piersią oraz ososby zażywające leki lub chore powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem przeparatu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek  ze składników. Dla zachowania dobrej kondycji organizmu ważne jest, aby przestrzegać zbilansowanej diety i prowadzić zdrowy tryb życia.
Objętość netto: 30ml olejku.
Wyprodukowano w UE
Podmiot odpowiedzialny: Asepta mgr Dariusz Wąsikiewicz, ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała

Ilość: 30 ml
Cena: 46 PLN
Dostępność: Towar dostępny! Zamów teraz!

Gdzie kupić olejek z oregano Oregasept H97? Olejki z oregano są dostępne w naszych sklepach zielarskich. Występują w różnych stężęniach i w opakowaniach o różnych pojemnościach od 10ml do 100ml. Najpopularniejsze stężenie to ok. 10%, jak np. w preparacie Oregasept H97. Przy zakupie kilku opakowań można otrzymać rabat ilościowy.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166