Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Colfarm

Ostropest plamisty - Colfarm - 60 tabletek - Sylibum marianum

suplement diety

 

Wyciągi z ostropestu plamistego zawierające sylimarynę polecane są dla osób chcących wspomóc funkcje wątroby i dróg żółciowych. Preparat Ostropest plamisty 60 tabletek Colfarm jest standaryzowany na zawartość sylimaryny w porcji dziennej. Znaczy to, że sylimaryna występuje w preparacie w ilości nie mniejszej niż deklarowana przez producenta.

Zalecane spożycie: 1 tabletka 1 raz dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Porcja zawiera

 Ilość tabletek

 1Wyciag z ostropestu  plamistego w przeliczeniu  na  suszony ostropest
[mg]

 Zawartość wyciągu  z ostropestu  plamistego
[mg]
 Zawartość  sylimaryny  [mg]
 1 2025 80 35


Składniki:
celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ostropestu plamistego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); sorbitole, kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen (substancje glazurujące).

Zawartość netto: 60 tabletek
Masa netto: 29g

Producent: Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 3

**** koniec opisu produktu ****

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostropest plamisty - kilka słów o roślinie.

Ostropest plamisty obecny jest z tradycyjnym zielarstwie od dawien dawna. Roślina ta, podobna do ostu, występuje na terenach Polski w naturalnym środowisku oraz jako roślina uprawna. Ostropest uprawiany jest przede wszystkim na potrzeby przemysłu zielarskiego i farmaceutycznego.  Jako surowiec zielarski wykorzystywane są przede wszystkim nasiona ostropestu. Obecna w nasionach ostropestu sylimaryna jest substancją oddziałującą pomocniczo na funkcje wątroby oraz procesów trawiennych. Sylimaryna wykorzystywana jest więc jako składnik preparatów mających wspierać pracę wątroby, regenerację tkanek wątroby oraz produkcję żółci. Produkuje się głównie suche ekstrakty z nasion ostropestu, które zazwyczaj są kapsułkowane w celu odmierzenia porcji niezbędnych do uzyskania efektu terapeutycznego. Na rynku zielarskim obecny jest też olej z ostropestu plamistego, w którym również znajdziemy sylimarynę.

Nasiona ostropestu plamistego wprowadzone umiejętnie do diety korzystnie wpływają na funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych. Wspomagają produkcję żółci oraz regenerację komórek i tkanek wątroby. Obecna w nasionach sylimaryna chroni komórki i tkanki wątroby przed uszkodzeniem oksydacyjnym oraz czynnikami zewnętrznymi. Wspomaga trawienie. Wspiera utrzymanie fizjologicznych funkcji oczyszczania wątroby. Pomaga utrzymać zdrowe serce. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166