Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

Zioła Mnicha polecane na oczyszczanie organizmu to specjalnie skomponowane składniki ziołowe, które ułatwiają uwalnianie organizmu z nagromadzonych toksyn i niekorzystnych produktów przemiany materii. Zawierają antyoksydanty wymiatające szkodliwe wolne rodniki.


Herbata zielona (Camelia sinensis) - jest najbogatszym źródłem polifenoli, będących jednymi z najbardziej skutecznych antyoksydantów, wymiatających toksyczne wolne rodniki tlenowe. Polifenole przyspieszają też zamianę toksycznych substancji na formy rozpuszczalne w wodzie i tłuszczach, dzięki czemu mogą być szybciej wyeliminowane z organizmu. Zielona herbata wspomaga pracę wątroby, największego gruczołu pełniącego funkcje detoksykacyjne w organizmie. Badania dowiodły, że spożywanie zielonej herbaty przyczynia się do dużego wzrostu enzymów posiadających funkcje odtruwające.

Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) - poprzez swoje właściwości moczopędne wpływa pobudzająco na pracę nerek, zwiększając wydalania razem z moczem toksyn z organizmu oraz zbędnych produktów przemiany materii, jednocześnie nie powoduje ubytków potasu z naszego organizmu.

Pokrzywa (Urtica dioica) - była używana już w średniowiecznej Europie jako zioło moczopędne. Jej liście ułatwiają trawienie, przyswajanie pokarmów i prawidłowy przebieg procesów przemiany materii. Przyspieszają również wydalanie wielu toksyn zatruwających organizm.

Dawkowanie:

Stosować 3 razy dziennie po 1 torebce, o dowolnej porze dnia.

Skład: herbata zielona (2g/3tb), mięta, mniszek lekarski (1,2g/3tb), pokrzywa (780mg/3tb), rumianek, melisa.

20 torebek po 2g.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166