Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Now Foods

Rhodiola Rosea Różeniec Górski 500 mg 60 kapsułek Now Foods

suplement diety

Sposób użycia:

1 kapsułka między posiłkami, popijając szklanką wody.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie opakowania. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowany sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

†  – procent referencyjnych wartości spożycia

Składniki: wyciąg z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) w tym rozawiny, salidrozyd; składnik kapsułki: substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza); substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych roślinne, dwutlenek krzemu)

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze do 25°C. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Możliwa zmiana barwy kapsułki jest procesem naturalnym i nie wpływa na jakość produktu. Nie spożywać saszetki z pochłaniaczem tlenu, trzymać ją w opakowaniu.

Odpowiedni dla wegan. Nie zawiera GMO.

Zawartość: 60 kapsułek po 500mg wyciągu z różeńca w kapsułce - odpowiednie dla wegetarian

Masa netto: 39g

Producent:  Now Foods, USA.
Podmiot odpowiedzialny: : Savit SP. z o.o. ul. Borkowska 5B 30-438 Kraków

                           

Kategorie: Uspokojenie, System nerwowy

Kilka słów o Rhodiola rosea

Wyciągi z różeńca górskiego stosowane są w preparatach polecanych w stanach zwiększonego wysiłku umysłowego oraz większej ekspozycji na stres. Substancje obecne w częściach Rhodiola rosea przyczyniają się do zachowania prawidłowego krążenia związanego z wydolnością pracy umysłowej, zdolnością reagowania i optymalną aktywnością poznawczą. Suplementowane przez sportowców mogą działać wspierająco na kondycję i wydolność w sportach wytrzymałościowych. Różeniec górski często bywa też składnikiem preparatów mających działać pobudzająco na system nerwowy, polepszać nastrój i oddziaływać przeciw zmęczeniu.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166