Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Formeds

Bicaps Bacopa (Brahmi) 60 kaps Formeds 20% bakozydów

Suplement diety

BICAPS® BAKOPA zawiera 60 mg bakozydów z liści bakopy drobnolistnej oraz 180 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Przejrzysty skład Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik i etykieta z roślinnych surowców skład produktu Porcja dzienna- 1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej - 300 mg, w tym: 20% bakozydów - 60 mg; Inulina- 180 mg.

Składniki: Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej (Bakopa monnieri zawiera 20% bakozydów), inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki). sposób użycia Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość 1 kapsułki netto: 480 mg.

Zawartość opakowania netto: 28,8 g. Zawartość 1 kapsułki netto: 480 mg.

środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jako podstawę zachowania zdrowia. Działanie Suplement diety BICAPS® BAKOPA zawiera 60 mg bakozydów z liści bakopy drobnolistnej. "Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin, składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, wprowadzany do obrotu w formie umożliwiającej porcjowanie (np. kapsułki, proszek itp), z wyłączeniem produktów posiadających właściwości produktu leczniczego w rozumieniu przepisów prawa farmaceutycznego. "

Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie: Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej.

Podmiot odpowiedzialny: Formeds Sp z o.o. ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166