Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Polska Róża

W domowej kuchni Syrop stosowany jest do budyniu, jogurtów, herbaty itp., jako doskonały sos do naleśników i lodów, a także do drinków. Może być również doskonałym wartościowym substytutem cukru.

Ten produkt można z powodzeniem stosować w ziołolecznictwie:

  • przy przeziębieniach, jako środek rozgrzewający, powodujący „ciepłe pocenie”, stosowany jako dodatek do gorącej herbaty.

Syrop malinowy ma wysoką wartość smakową. Stosowany wraz z nektarem lub sokiem z owoców róży jest pomocny w walce z przeziębieniem, grypą i katarem. Zawiera cenne składniki takie jak antocyjany, kwasy owocowe i witaminę C.
Napój sporządzony z  ½ szklanki nektaru z owoców róży  + 2 łyżki stołowe syropu, rozcieńczony ciepłą lub gorocą wodą, pity co 3 godziny znakomicie pomoże dziecku kiedy wróci zziębnięte do domu. Ustrzeże przed przeziębieniem, a w trakcie leczenia infekcji pomoże znieść łatwiej chorobę i wrócić do zdrowia. Syrop malinowy nie zawiera jakichkolwiek dodatków chemicznych. Jest pasteryzowany i nieklarowany. Na dnie znajdziecie Państwo wartościowe, przetarte cząstki tkanki owocowej. Dlatego przed spożyciem należy wstrząsnąć.


Syrop kulinarny

Opakowanie: butelka przeźroczysta 500ml syropu             

Skład: sok z owoców malin( 37%), cukier, kwas cytrynowy (jako regulator kwasowości)

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166