Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

Zioła Mnicha na Cholesterol 20 saszetek Big Active

suplement diety

Mieszanka ziołowa składająca się z między innymi z herbaty zielonej, liścia karczocha i owocu głogu. Smak ziół został złagodzony olejkiem miętowym.

Składniki: zielona herbata (23%), liść mięty pieprzowej, owoc głogu (12%), liść karczocha (10%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, olejek miętowy.

 
Porcja dzienna - 3 torebki zawiera: liść karczocha 0,6g, owoc głogu 0,72g.


  Sposób użycia:

  Zioła należy stosować 3 razy dziennie po 1 torebce, najlepiej po posiłkach.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zachowania dobrego zdrowia ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i przestrzeganie zbilansowanej diety.

  Przechowywanie: Przechowywać w suchym, zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Zawartość opakowania: 20 torebek po 2g.
  Masa netto: 40g

  Podmiot odpowiedzialny: Big-Active Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa 

  *** koniec opisu produktu ***

  ------------------------------------------------------------------------------

  Ciekawostki

  Herbata zielona (łac. Camelia sinensis) - pomaga obniżyć poziom tzw. złego cholesterolu (LDL) oraz podnieść poziom dobrego cholesterolu (HDL). Za ten proces odpowiedzialne są polifenole, które blokują osadzanie się złego cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych i ułatwiają jego wydalanie z organizmu. Szczególnie ważnym polifenolem jest EGCG, który jest antyoksydantem. Napar zielonej herbaty jest cennym napojem, szczególnie jeśli pije się go po obfitującym w tłuszcz posiłku.

  Ziele karczocha (łac. Cynara scolymus) – zawiera cynarynę – związek znajduje się w liściach karczocha. Dane naukowe wskazują, że po zażywaniu preparatów z karczochem spadło stężenie tłuszczów nasyconych we krwi, na trwałe poprawił się metabolizm tłuszczów i obniżyła się ponowna synteza cholesterolu.

  Zioła te mogą być pomocne w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Ich systematyczne stosowanie jako składników diety może mieć wpływ na stopniowe obniżanie poziomu „złego” cholesterolu we krwi.

  Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

  tel. 513-088-166