Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

Zioła Mnicha na Cholesterol

są pomocne w stopniowym obniżaniu poziomu „złego” cholesterolu we krwi.

Zioła Mnicha pomocne w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny sposób wpływają na stopniowe obniżanie poziomu „złego” cholesterolu we krwi. Herbatki tej nie powinno zabraknąć w codziennej diecie. Smak ziół został złagodzony naturalnym olejkiem miętowym.

W skład Ziół Mnicha na Cholesterol wchodzą:

  • Herbata zielona (łac. Camelia sinensis) - pomaga obniżyć poziom tzw. złego cholesterolu (LDL) oraz podnieść poziom dobrego cholesterolu (HDL). Za ten proces odpowiedzialne są polifenole, które blokują osadzanie się złego cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych i ułatwiają jego wydalanie z organizmu. Szczególnie ważnym polifenolem jest EGCG, który jest antyoksydantem. Napar zielonej herbaty jest cennym napojem, szczególnie jeśli pije się go po obfitującym w tłuszcz posiłku.

  • Ziele karczocha (łac. Cynara scolymus) – zawiera cynarynę – związek znajduje się w liściach karczocha. Dane naukowe wskazują, że po zażywaniu preparatów z karczochem spadło stężenie tłuszczów nasyconych we krwi, na trwałe poprawił się metabolizm tłuszczów i obniżyła się ponowna synteza cholesterolu.


Stosowanie:

Zioła należy stosować 3 razy dziennie po 1 torebce, najlepiej po posiłkach.

Zawartość poszczególnych ziół nie jest jednakowa. Skład herbaty to:

  • herbata zielona (1,9g/3tb),
  • ziele karczocha (600mg/3tb),
  • hibiskus (540mg/3tb),
  • owoc czarnego bzu, dzika róża, skrzyp polny, olejek miętowy, mięta


Jedno opakowanie zawiera 20 torebek po 2g.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166