Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Meridian

Owoc granatu w kaspułkach - ekstarkt 10:1 - firmy Meridian

Od starożytnych czasów owoc drzewa (Punica granatum) symbolizował siłę, męstwo i długowieczność. Był wykorzystywany w żywieniu m.in. z uwagi na obecność potasu, żelaza, błonnika, kwasów organicznych oraz składników wykazujących aktywność przeciwbakteryjną.

Badania dowiodły, iż zawiera duże ilości naturalnych antyoksydantów: polifenoli (w tym kwasu elagowego i galusowego) oraz flawonoidów.

Wysoki potencjał antyoksydacyjny (zdolność unieszkodliwiania wolnych rodników) granatu stawia go w pierwszym rzędzie najskuteczniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, które mogą przyczyniać się do redukcji ryzyka występowania zmian miażdżycowych w organizmie. Z owoców granatu produkowany jest m.in. granaprostan.

Preparat jest wysoko skoncentrowanym suchym ekstraktem z owocu granatu (Punica granatum) standaryzowanym na zawartość najcenniejszego polifenolu występującego w tym owocu - kwasu elagowego.

Związki zawarte w granacie (m.in. polifenole, antocyjany) wykazujące działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe, wspierają przede wszystkim układ krwionośny oraz immunologiczny. Są też pomocne w utrzymaniu zdrowia prostaty.

Skład: ekstrakt z owoców granatu 10:1 - 300mg - dekstryna -100mg,otoczka kapsułki

Dawkowanie: 1 kapsułka 2 razy dziennie.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166