Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Alter Medica

Uzyskiwany z owoców morwy indyjskiej sok dostępny jest w Europie od niespełna 20 lat. Po raz pierwszy został wprowadzony na rynek Unii Europejskiej przez firmę Morinda Inc. Miało to miejsce w Belgi w 2000 roku. W latach późniejszych różni producenci również zaczęli wprowadzać prodykty z tego surowca na swoje rynki. W Polsce była to między innymi Alter Medica, Oleofarm i jeszcze kilka marek już dziś nieobecnych na rynku. Rodzimi producenci często sprowadzali surowiec w postaci koncentratu, który był następnie na miejscu rozcieńczany i butelkowany. Tego rodzaju produkty z wiadomych względów różniły się od stuprocentówych soków tłoczonych ze świeżych owoców. Chociaż charakteryzowały się niską ceną, nie zdobyły uznania Klientów, którzy szybko dostrzegli, że dostępne w sprzedaży soki bio-certyfikowane, takie jak np. importowany z Tahiti sok noni, oferują zdecydowanie inną jakość.


Sok noni 500ml AlterMedica

suplement diety

Owoc noni (Morinda citrifolia) spożywany jest od ponad 2000 lat przez ludność zamieszkującą Polinezję. Sok pozyskiwany z owoców noni charakteryzuje się oryginalnym, wytrawnym smakiem i aromatem.

Składniki: 100% sok z owoców noni (Morinda Citrifolia)

Zawartość netto: 500ml

Zalecane spożycie: 20ml dwa razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem.


Produkt naturalny. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są niezbędne do zachowania zdrowia.

Warunki przechowawania: Przechowywać szczelnie zamknięte, w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 25 dni.

Ze względu na zawartość naturalnych składników - kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu. Osad pochodzenia naturalnego. Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt pasteryzowany.

Producent: Alter Medica Jan Szupina, ul. Spokojna 11, 34-300 Żywiec.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166