Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Aboca

Naturalny preparat ułatwiający przemianę materii stosowany w zaparciach.

Sollievo w tabletkach to  naturalny preparat stosowany w zaparciach. Jest to preparat ziołowy w 100% naturalny, wspomagający wypróżnianie poprzez wspieranie naturalnych funkcji jelit. Składniki preparatu – liście senesu i aloes pomagają stymulować naturalną perystaltykę jelita grubego, a mniszek i boldo wspomagają naturalne procesy wypróżniania.
Koper, kminek i kminek rzymski zapobiegają wzdęciom i napięciom w jelitach, a cykoria pomaga utrzymać w zdrowiu układ trawienny.

Skład: Phytocomplexy całkowite z liści senesu (Cassia angustifolia), soku z aloesu (Aloe ferox), korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus), owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), owoców kminku zwyczajnego (Carum carvi), owoców boldo (Peumus boldus), owoców kminku rzymskiego (Cuminum cyminum), olejek eteryczny z owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare)

Sposób użycia: Zaleca się przyjmowanie 1 do 3 tabletek wieczorem w razie konieczności.

Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy podawać produktu dzieciom ani też stosować przez dłuższy czas.

Suplement diety

Producent: Aboca Azienda Agraria

Opakowanie zawiera: 30 tabletek

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166