Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

ZIOŁA MNICHA – suplement diety.

Zioła Mnicha wspomagające odchudzanie to starannie dobrane składniki ziołowe, które ułatwiają walkę ze zbędnymi kilogramami. Aby wzmocnić swoje działanie zostały wzbogacone L-Karnityną, która uczestniczy w spalaniu tłuszczów i dostarcza energii mięśniom.  

Herbata czerwona Pu-Erh (Camelia sinensis) – tradycyjna medycyna chińska przypisuje jej właściwości odchudzające, likwidujące nadmiar tłuszczu w organizmie i obniżające poziom cholesterolu. Związki czynne herbaty Pu-Erh zmniejszają wchłanianie tłuszczów z pożywienia, kofeina zwiększa rozkład tłuszczów i wraz z polifenolami  zwiększa termogenezę  – czyli proces spalania tłuszczu i produkcji ciepła w ciele, czego efektem jest utrata kalorii, co pozwala walczyć z nadmierną wagą.

Zielona herbata Yerba mate (Ilex paraguariensis) – szwajcarscy i duńscy naukowcy potwierdzili, że yerba mate może być stosowana jako środek wspomagający tracenie wagi ciała. Zaobserwowano zmianę współczynnika oddechowego (RQ), który świadczy o większej ilości spalonego tłuszczu. Związane jest to z efektem termogenezy. Zastosowanie diety oraz wysiłku fizycznego wraz z naparem z yerba mate zwiększa ilość traconych kalorii i zmniejsza masę ciała. 

L-karnityna – to aminokwas powstający w wątrobie i nerkach z lizyny i metioniny, który stymuluje przemiany metaboliczne (spalanie) tłuszczów i zwiększa ich wykorzystanie w organizmie, jako źródło energii (a nie magazynowanie w tkance tłuszczowej). L-karnityna jest odpowiedzialna za transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych w komórkach, gdzie zamieniane są na energię.

Skład: herbata czerwona Pu Erh (1,4g/3tb), yerba mate (1g/3tb), preparat L-karnityny (122mg czystej L-karnityny/3tb), dzika róża, mniszek lekarski (900mg/3tb), pokrzywa, skrzyp polny, rumianek.

Stosować 3 razy dziennie po 1 torebce, najlepiej po posiłkach.
Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.
20 torebek po 2g.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166