Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Farmapia

Propolis krople 3% 20ml Farmapia - suplement diety

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Do użytku wewnętrznego. Substancją aktywną produktu jest etanolowy wyciąg z propolisu (kitu pszczelego), naturalnej substancji pozyskiwanej przez pszczoły z roślin. Propolis jest substancją złożoną, zawiera ponad 250 związków. Do składników biologicznie aktywnych zaliczająsię związki fenolowe, alkohole oraz flawonoidy.

Skłąd: alkohol etylowy, woda, propolis (kit pszczeli).

Zawartość propolisu: 25mg/ml (3%)
Zawartość etanolu: max 60% vol.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób nidostępny dla małych dzieci, chronić przed światłem. Preparat zawiera max 60% vol. etanolu. Może osłabiać zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Kobiety w ciąży mogą przyjmować preparat po konsultacji z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele.

Sposób użycia: 1/2 łyżeczki (25 kropli) produktu rozpuścić w niewielkiej ilości wody (50ml). Stosować 3 razy dziennie. Nie stosować dłużej niż trzy miesiące. Po trzytygodniowej przerwie można ponownie przyjmować produkt.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat biologiczny, osad i zmętnienie nie stanowią wady wyrobu.

Ilość w opakowaniu: 20ml

Producent: Farmapia Sp. z o.o., Rynek Głowny 30, 31-010 Kraków

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166