Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Dr Jacobs Medical

Ph Balans proszek 300g

suplement diety

pH balans w 95% stanowią cytryniany – naturalne substancje występujące w komórkach i odpowiedzialne za prawidłowe spalanie pokarmów i eliminację kwasów na poziomie komórkowym. Cytryniany są łatwo przyswajalne i nie zmieniają pH jelit.  Porcja dzienna pH balans zawiera tyle substancji działających zasadowo co 1,6 kg świeżych warzyw!

Ważne: produkty odkwaszające oparte głównie na wodorowęglanie sodu lub różnych węglanach zmieniają pH żołądka i jelit na zasadowe, co może przynieść różnie niekorzystne efekty zdrowotne (zgaga, nadkwaśność, rozrost niewłaściwej flory jelitowej). Więcej w tekście "Równowaga kwasowo-zasadowa"

Produkt pH balans uzupełniony jest:

  • cynkiem

  • witaminą D

pH balans w proszku zawiera więcej cytrynianów niż pH balans w tabletkach. Jest też bardziej polecany dla osób mających uczucie podobne do zgagi czy nadkwaśności w żołądku ze względu na specyficzną dietę.

Produkt polecany szczególnie sportowcom, intensywnie trenującym, osobom starszym, zestresowanym.

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

(porcję można odmierzyć za pomocą miarki załączonej w opakowaniu)

– 1 miarka

– przy zwiększonym zapotrzebowaniu: 2 razy 1 miarka

Nie stosować przy alkalozie, niewydolności nerek, nadmiarze potasu.

Składniki: cytrynian potasu, cytrynian wapnia, cytrynian magnezu (sól magnezowa kwasu cytrynowego), węglan magnezu, kwas krzemowy, naturalny aromat cytrusowy, cytrynian cynku, witamina D3 (cholekalcyferol) pozyskiwana z wełny owczej.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety.

Składnikami preparatu odkwaszającego są związki pochodzenia roślinnego, cytryniany: potasu, magnezu, wapnia.

Suplementacja diety zasadowymi cytrynianami może być stosowana t nie tylko przez osóby z zakwaszeniem ale także dla osóby starsze.

Potas i magnez, zawarte w cytrynianach, normalizują pracę układu nerwowego oraz mięśni, ciśnienie krwi (potas) i rytm serca (magnez). Zalecana dzienna porcja potasu w Polsce to 2000 mg. Magnez jest konieczny do prawidłowej pracy nerwów i mięśni. Zmniejsza zmęczenie. Niedobór magnezu objawia się np. przez skurcze łydek, podwyższone napięcie mięśni, drganie powieki.

Opakowanie 300g proszek – wystarcza na 30 - 60 dni

Zawartość netto: 300g
Producent: dr Jacobs Niemcy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166