Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Aura Herbals


MOŻLIWY RABAT ILOŚCIOWY -> WIĘCEJ = TANIEJ!!!
SPRAWDŹ W KOSZYKU!!!Plastry oczyszczające TANOKI łączą tradycyjną mądrość wschodu ze współczesnym stylem życia. Obecnie miliony osób na całym świecie mogą cieszyć się korzyściami, jakie niesie ze sobą stosowanie tego produktu.

Zawierają starannie dobrane, unikalne substancje naturalne, oczyszczające organizm, absorbują toksyny, działają podczas snu.

Mogą zmniejszyć dyskomfort pochodzący ze: stresu, alergii pyłkowej, zaparć, hemoroidów, wstrząsu emocjonalnego, niepokoju, bezsenności lub braku snu, nadwagi lub niedowagi, zapalenia dróg oddechowych, chorób wątroby, trzustki i nerek, impotencji u mężczyzn i niepłodność u kobiet, zbyt częstego oddawania moczu.
Wszystkie składniki plastrów są naturalne; zawierają one: sproszkowany grzyb Agaricus, sproszkowane wino drzewa eukaliptusowego, sproszkowany ocet bambusowy, sproszkowany Chitosan, sproszkowany chiński Caururus, sproszkowana Cordata, sproszkowany ocet dębowy.

Plastry Oczyszczające TANOKI działają miejscowo na skórę. Nie ma obawy, że mogą negatywnie wpływać na narządy wewnętrzne.

Składniki zawarte w plastrach TANOKI rozgrzewają skórę, powodując rozszerzenie porów, w efekcie nagromadzone toksyny i zanieczyszczenia pod wpływem ciśnienia osmotycznego są "wyciągane" przez skórę na zewnątrz ciała.

Czym różnią się plastry TANOKI od innych plastrów dostępnych na rynku?

 - Plastry oczyszczające TANOKI
zawierają najwyższą na rynku ilość turmalinu oraz dekstryny, związków aktywnych, które są odpowiedzialne za działanie plastrów podczas kuracji. Ich odpowiednia ilość gwarantuje najwyższą możliwą skuteczność plastrów.

-  Są pakowane w hermetyczne, szczelne opakowania, zapewniające brak wilgotności i pozwalające długo zachować najwyższą jakość produktu.
 - Są wyposażone w System One-Touch, który ułatwia bezproblemowe naklejanie plastra, zmniejszając ryzyko jego uszkodzenia, odklejenia albo nieprawidłowego umiejscowienia

Sposób użycia:

Plastry Oczyszczające TANOKI należy przykleić na noc na około od 6 do 10 godzin na obie stopy.
Zalecane jest założenie skarpetek na naklejone plastry, aby uchronić Ciebie i/ lub Twoją rodzinę od toksyn. W ten sposób zwiększy się nacisk palców na stopy, plastry będą bardziej rozgrzane, a przez to bardziej skuteczne.

Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań, tj. ilości toksyn znajdujących się w organizmie. To, na ile nasz organizm był zanieczyszczony będzie widać po stopniu zabarwienia się plastrów na ciemniejszy kolor – im ciemniejszy plaster po odklejeniu, tym więcej toksyn znajdowało się w naszym organizmie.
Plastry oczyszczające TANOKI są JEDNORAZOWE. Po jednorazowym użyciu plaster TANOKI należy odkleić i wyrzucić do śmieci.
Plastry TANOKI przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego – można przyklejać je tylko na nieuszkodzoną skórę. Plastrów nie powinny używać kobiety w ciąży, dzieci

Ilość: 10 plastrów w opakowaniu

Zaloguj się
2012-02-15 13:36:29 - Barbara

Witam serdecznie! Właśnie otrzymałam przesyłkę z plastrami. Bardzo dziękuję. Transakcja bardzo udana. Plastry już uzywałam, ale miałam ich tylko na 5 dni. To za mało. Teraz mam nadzieję na dokończenie kuracji. Pozdrawiam gorąco!

Polecamy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166