Wczytuję dane...
Sklep zielarski Tychy - jak dojechać?

Sklep zielarski online Tychy

Sklep zielarski Tychy

Sklep zielarski PodarujZdrowie w Tychach na ulicy Zapolskiej 63B stanowi bazę magazynową dla sklepu zielarskiego online. Nasz internetowy sklep zielarski rozrósł się w pewnym momencie do rozmiarów przekraczających możliwości magazynowe sklepu w Katowicach. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowego sklepu o dużej powierzchni magazynowej, która będzie w stanie pomieścić ponad dwa tysiące produktów z kategorii ziół, suplementów diety, mieszanek ziołowych, miodów, soków i tym podobnych.

Jak dojechać do sklepu zielarskiego w Tychach?

Sklep zielarski mieści się w południowej części miasta Tychy, w dzielnicy Paprocany, nieopodal malowniczego jeziora. W środku osiedla sąsiadującego przez ulicę Sikorskiego z terenami wokół jeziora znajduje się rynek z pasażami handlowymi i przychodniami zdrowia (Ośrodek Zdrowia Zuzanna i Ośrodek Rehabilitacji Euro Med na ulicy Zelwerowicza - to obok nas).

Dojazd autobusem z centrum Tychów

Jadąc autobusem powinniśmy wybrać linie, które zatrzumują się na przystanku pod Hotelem Piramida przy jeziorze. Przystanek nazywa się Jezioro Paprocańskie. Będą to linie MZK Tychy nr: 4, L, 14, 75, 82, 128, 137, 268, 696, E-2 (pospieszny z Gliwic) oraz Sz4. Po szczegóły odsyłamy do rozkładu jazdy MZK Tychy -> tutaj.

Z przystanku Jezioro Paprocańskie należy udać się na drugą stronę dwupasmowej ulicy Sikorskiego, a następnie kierować się w środek osiedla (ok. 200 metrów). Tam znajdą Państwo rynek osiedla Zuzanna, a na rynku nasz sklep zielarski PodarujZdrowie.

Dojazd samochodem

Dojazd samochodem jest łatwy i przyjemny. Sama jazda po Tychach nie przypomina nijak jazdy po innych polskich miastach - nie ma tu korków, a kierowcy chętnie ustępują pieszym w okolicach przejść. Uwaga na rowery - Tychy to miasto rowerzystów, czemu sprzyja fantastyczna sieć ścieżek rowerowych.
Jadąc samochodem należy skręcić wgłąb osiedla Zuzanna tuż przed wiaduktem drogi Katowice - Bielsko w lewo (dla jadących od centrum) lub tuż za w/w wiaduktem dla jadących od Cielmic oraz zjeżdżających z trasy szybkiego ruchu (Beskidzkiej). Należy wjechać wgłąb osiedla, następnie kierować się w sam jego środek (ulica Gabrieli Zapolskiej). Będąc na tej ulicy należy jechać do samego końca. Tam znajduje się parking, tuż przy wejściu na nasz magazyn. Wejście do sklepu zielarskiego znajduje się z drugiej strony budynku.

Szczegółowa mapa sytuacyjna z zaznaczoną lokalizacją naszego sklepu zielarskiego znajduje się -> tutaj

Jesteśmy przy trasie Sosnowiec - Bielsko Biała

Sklep zielarski PodarujZdrowie znajduje się w linii prostej 200 metrów o trasy szybkiego ruchu (E75) relacji Sosnowiec - Bielsko Biała. Aby do nas trafić jadąc od strony Bielska Białej należy zjechać na pierwszym zjeździe (zaraz za lasem) do centrum Tych (Paprocany). Dojazd na parkinch pod naszym sklepem zielarskim (ul. Zapolskiej 63), zajmuje niecałe 2 minuty. Powrót na trasę E75 jest równie prosty i szybki.
Jeśli więc jedziesz z takich miast jak: Kobiór, Pszczyna, Goczałkowiece Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Bielsko Biała trasą E75 w kierunku Katowic, wstąp do naszego zielarskiego. W pięć minut zaopatrzysz się w potrzebne produkty ziołowe, miody lub poszukiwane suplementy diety i szybko ruszysz w dalszą drogę. Możesz to również zrobić wracając. W sklepie zielarskim w Tychach za swoje zakupy możesz zapłacić kartą płatniczą. Możesz również zamówić produkty przez stronę internetową podarujzdrowie.pl, a potem przy okazji je odebrać (prosimy jednak o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia gotowości zamówienia do odbioru).

Nasz drugi sklep zielarsko-medyczny Vitanalis - Katowice Giszowiec

Jadąc drogą E75 w Kierunku Katowic będziesz również przejeżdżał w pobliżu naszego drugiego sklepu zielarskiego. Sklep zielarsko-medyczny Vitanalis mieści się w pawilonie handlowym przy targowisku w dzielnicy Giszowiec - 300 metrów od drogi szybkiego ruchu E75 relacji Bielsko-Biała - Sosnowiec. (ul. Wojciecha 5).
Sklep jest położony bardzo blisko ulicy Mysłowickiej łączącej Katowice z Mysłowicami. Jadąc z Katowic lub Tych należy skręcić w kierunku Mysłowic, a następnie (przed przejściem dla pieszych ze światłami) zjechać w prawo na teren osiedla Giszowiec, zaparkować i wejść do pawilonu przy samym targowisku. Na parterze znajdą Państwo nasz sklep zielarski.

Dojazd autobusami do sklepu zielarskiego w Giszowcu

Z centrum Katowic można do nas dojechać następującymi liniami autobusowymi:

- linia 672 -> przystanek "Giszowiec Osiedle"
- linia 674 -> przystanek "Giszowiec Kościół"

Poniżej plany sytuacyjne położenia naszego sklepu w Katowicach Giszowcu. (kliknij)

Sklep zielarski Vitanalis - Katowice - mapa Sklep zielarski Vitanalis - Katowice Giszowiec

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166