Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Langsteiner

Slimina Green Coffee Caps - suplement diety, w skład którego wchodzi zielona kawa, fosalmina oraz chrom. Preparat polecany dla osób odchudzających się. Innym bardzo dobrym preparatem stosowanym w dietach odchudzających jest Green Coffee 3200

W skład preparatu wchodzą m.in.:

Zielona Kawa - zawiera kwas chlorogenowy (ACG), który bierze udział w spowalnianiu przyswajania cukrów, modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę i zapobiega magazynowaniu tłuszczu w organiźmie.

Fasolamina - wpływa na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi. Zapobiega nagłym zmianom poziomu glukozy (wzrost i spadek), które powodują uczucia głodu po jedzeniu, wspomaga odchudzanie, neutralizuje spożytą skrobię, przez co zapobiega odkładaniu sie tłuszczu.

Chrom - przyczynia sie do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Składniki
ekstrakt z zielonej kawy 250 mg,
ekstrakt z fasoli białej 25 mg,
chrom(III)chlorek sześciowodny 40 µg (100% RDA*),
żelatyna,
dwutlenek tytanu (E-171) - barwnik
*RDA - zalecana porcja dzienna

Sposób użycia:
1 kapsulka dziennie po głównym posiłku, popić wodą.

Opakowanie zawiera: 30 kapsułek

Producent: Langsteiner Sp. z o.o., ul. Białoprądnicka 16, 31-221 Kraków


Nieodpowiednia dieta oraz siedzący tryb życia sprzyjają odkładaniu się tłuszczu, co prowadzi do nadwagi. Jest to już bardzo poważny problem dla wielu ludzi w naszym kraju. Często się okazuje, że organizm tak bywa zanieczyszczony toksynami, iż niemożliwe staje się zrzucenie zbędnych kilogramów, ponieważ toksyny wiążą tłuszcz. Należy wtedy, przede wszystkim, zastosować preparat pomagający w oczyszczeniu organizmu. Slimina Green Coffee Caps ma w swoim składzie trzy składniki, dzięki którym walka z nadwagą okaże się skuteczna: fasolaminę, ekstrakt z zielonej kawy i chrom.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166