Wczytuję dane...
Kod producenta: 3760118113623
Wysyłamy w ciągu: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Tahiti Naturel

Właściwy opis produktu znajdą Państwo w akapicie poniżej od oznaczenia "opis produktu". Na paczątek kilka słów o samej roślinie, z której owoców tłoczony jest sok.

Morinda citrifolia to roślina z rodziny marzanowatych. Powszechnie znana jako morwa indyjska lub noni (na Tahiti nono). Nazwa "noni" - stosowana na Hawajach - zyskała popularność niemalże na całym świecie i jest powszechnie stosowana. Noni jest gatunkiem, który rozprzestrzenił się w strefie międzyzwrotnikowej. Występuje w Azji, Indochinach, na wyspach Oceanu Indyjskiego oraz Pacyfiku aż po Hawaje. Duża populacja tej rośliny występuje na wyspach Polinezji Francuskiej (m. in. na Tahiti), gdzie jest obecnie również uprawiany. W większości z tych lokalizacji gatunek ten jest powiązany z historią medycyny naturalnej praktykowanej na poszczególnych terenach przez ludy je zamieszkujące. Krzew morwy indyjskiej dorasta do 9 metrów wysokości. Dojrzałość osiąga po półtorarocznym okresie wzrostu. Jest bardzo odporną rośliną, tolerancyjną na bardzo zróżnicowane warunki glebowe. Kwitnie i owocuje przez cały rok. Owoce noni dorastają do 15-18 cm długości. To z nich tłoczony jest sok noni.  W pierwszych stadiach dojrzewania owoce są zielone, później żółkną i w miarę dojrzewania stają się białe wydzielając przy tym charakterystyczny dla noni zapach. Poszczególne części rośliny znajdują zastosowanie w produkcji spożywczej i kosmetycznej. Przerabia się głównie owoce, z których tłoczy się wspomniany już sok noni. Z liści morwy indyjskiej pozyskuje się olejki mające zastosowanie w kosmetyce. W tradycyjnej medycynie chińskiej używano również korzenia Morinda citrifolia. 

W Chinach roślinie tej poświęcono więcej uwagi.  W ramach działalności naukowo-badawczej Instytutu Nauk Medycznych Chińskiej Akademii Nauk wykonano szereg badań nad substancjami obecnymi w poszczególnych częściach roślin Morinda citrifolia i ich oddziaływaniem na organizmy żywe. Wyniki tych badań opublikowano w w pozycji Acta Pharmacologica Sinica z 2002 roku, opublikowanej przez Shanghai Institute of Materia Medica, należący do wspomnianej Chińskiej Akademii Nauk. W publikacji znajdziemy też sporo odniesień do badań nad noni prowadzonych przez profesorów zatrudnionych w instytutach naukowych z USA. Pełny tekst publikacji jest dostępny w publicznie dostępnej bibliotece internetowej pod tym adresem (publikacje w języku angielskim).


Sok noni marki Tahiti Naturel pochodzący z Tahiti uważany jest za produkt bardzo dobrej jakości. W naszej ofercie produkt ten jest dostępny od prawie 10 lat. W tym czasie zmienił się kształt butelek oraz grafika etykiet na butelkach. Niezmienna natomiast pozostała wysoka jakość soku produkowanego na Tahiti. Uzyskany z pierwszego tłoczenia w tłoczni znajdującej się tuż przy plantacjach owoców noni. Sok noni z tahitańskich plantacji Morinda Citrifolia charakteryzuje się unikalnymi walorami. Sok został odfiltrowany z pozostałości miąższu. Tahitański sok noni nie zawiera żadnych konserwantów ani dodatków. Sok z owoców noni poddany został pasteryzacji "flash" (niskotemperaturowej). Dzięki temu zachowano wszelkie walory typowe dla soku obecnego w świeżych owocach morwy indyjskiej. Sok organiczny BIO - certyfikowany FR-Bio-01 - wyrób rolnictwa ekologicznego na Tahiti, Polinezja Francuska. Sok noni jest dostępny w szklanych butelkach o pojemności 1l. Do kupienia w naszym sklepie od ręki i zawsze z długimi datami przydatności do spożycia. Na podstawie relacji Klientów powracających po ten produkt możemy stwierdzić, że czynnikiem decydującym o popularności tego soku noni jest wysoka jakość surowca użytego przez producenta Tahiti Naturel. Od kilku już lat niezmiennie słyszymy te same pochlebne opinie od naszych Klientów.


----------- opis produktu -----------

Prezentowany produkt to:

Sok noni 1l Tahiti Naturel stuprocentowy sok Bio-certyfikowany

Suplement diety

Składniki:
100% sok z owoców noni (Morinda Citrifolia)


Zawartość netto: 1000 ml

Tahiti Naturel - producent sok noniSposób użycia: 30 ml/dzień - spożywać na czczo pół godziny przed pierwszym posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Wartość odżywcza porcji dziennej - 30ml:

wartość energetyczna 6,3kcal/1.35kJ,
węglowodany 1,55g,
białka 0,09g,
cukry 0,85g,
cholesterol 0,00mg,
witamina C 1,69mg (2,14%)*,
potas 6,96mg (0,35%)*,
magnez 0,64mg (0,17%)*,
sód 0,78mg (0,03%)*,
wapń 0,48mg (0,06%)*.
* - % zalecanego dziennego spożycia

Warunki przechowywania:
Przechowywać szczelnie zamknięte w temperaturze pokojowej do 25ºC. Po otwarciu przechowywać w lodówce przez okres do 4 tygodni. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Preparat nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i kobiety karmiące. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.  Zdrowy styl życia i zrównoważona dieta są podstawą zachowania dobrego zdrowia.

Pochodzenie: Tahiti, Polinezja Francuska
Importer: Tahiti Naturel France, 6 rue du Moulinet, 75013 Paris
Dystrybucja w Polsce:  Vitanalis Magdalena Krzyżowska, ul. Wojciecha 5, 40-474 Katowice
Data ważności i nr partii na zakrętce.
Rejestracja w GIS: GIS-BŻ-Ż-4230-1085-1/MM/10

----------- koniec opisu produktu ------------

Zaloguj się
2011-02-02 15:05:36 - Gabriela K

Obsługa na wysokim poziomie, miły kontakt, szybka wysyłka oraz 100% zadowolenia :) Towar bardzo dobrej jakości - zgodny z opisem - :))))

2011-06-08 11:51:04 - wojciech

Kto by pomyślał, że w sąsiedztwie znajdę tak dobrze zaopatrzony sklep zielarski z miłą obsługą. Sok bardzo dobry jakościowo - chyba najlepszy jaki miałem okazję pić. Pozdrawiam Panią ze sklepu. Przyjdę znowu. Wojtek z Katowic

2011-09-09 13:16:41 - Sławomir

Świetny produkt, 100% profesjonalizmu przy wysyłce. Polecam Serdecznie:]

2011-12-07 08:13:18 - Tomasz

Noni które naprawdę działa! Szybka wysyłka, bardzo fachowa obsługa i co jakiś czas miły gratis. POLECAM WAM GORĄCO

2011-12-23 16:23:21 - Andrzej

Znakomity specyfik,zauwazalne efekty działania juz po spozyciu pierwszej "butelki"-zdecydowanie polecam. TO DZIAŁA !!!!:)****

2012-07-11 11:58:19 - Krzysztof

Kontakt bez zarzutów. Szybka realizacja zamówienia. Porodukt zgodny z opisem - działa :)

2012-09-19 21:05:57 - Krzysztof

Nie mam zastrzeżeń - profesjonalny sklep. Sok dobry jakościowo.

2012-11-03 17:36:33 - Karolina

Sok naprawdę pomaga odbudować odporność - wypróbowałam na sobie. Na przykładzie mojej mamy mogę śmiało napisać, że uchronił ją przed operacją i bolesnymi blokadami z powodu zwyrodnień mazi kolanowej. Polecam!!!!!!!!!

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166